Advert
DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Muzaffer Gürtaş
Muzaffer Gürtaş
Giriş Tarihi : 16-07-2020 11:02

Motosiklet Gezilerimden

Gezi yazılarıma başlamadan önce kısaca kendimi tanıtayım;

1963 Elazığ doğumlu olup ilkokul, ortaokul ve Elazığ lisesinden mezun olduktan sonra Askerlik dönüşü Elazığ Belediyesinde çalışmaya başladım ve 2014 yılında emekli oldum, iki çocuk babasıyım.

Hakkımdaki bu kısa bilgiden sonra motosiklet gezilerim ile ilgili yaşadıklarımı gördüklerimi ve yine motosiklet ile yapılan uzun gezilerde neler olması gerekli nelere dikkat edilmeli ve benzeri tüm konuları tüm içerikleri ile sizlerle paylaşmaya sorularınıza cevap vermeye gayret edeceğim.

Daha küçük yaşlarda başlayan motosiklet tutkusu her geçen gün daha da büyüdü. Öyle bir tutku ki yıllarca bitmedi. Tarihi Mekâna ve Doğa’ya olan aşırı ilgim motosiklet sevdam ile birleşince gezememek görmemek için hiçbir nedenim kalmamıştı.

Çalışma sürecim boyunca hafta sonları kısa mesafeli başlayan geziler, emeklilik sonrası uzun mesafeli gezilere dönüştü. Öyle ki gezi başlangıç kilometrem ile bitiş kilometremi kontrol ettiğimde sekiz bin ile on üç bin kilometre, 2 – 3 ay süren geziler olmuş.

Tabii bu gezi süreci içerisinde kurulan kamplar nasıl nerelerde kuruluyor? Motosiklet festival süreçlerinde neler yaşanıyor? Kamp süresince ne tür malzemelere ihtiyacımız olacak motorumuz için neler olması gerekli?  Yazılarımızda paylaşacağım.

Kişiye münhasır gezi türleri vardır bunlar nasıl olur? Gezi planlaması neye göre nasıl yapılır? Ayrıca paylaşımda bulunacağım.

Bu vesile ile bir sonraki yazımızda buluşmak umudu ile, sağlıcakla kalın motosikletiniz ile kalın.

NELER SÖYLENDİ?
@
Muzaffer Gürtaş

Muzaffer Gürtaş

DİĞER YAZILARI Motosiklet Gezilerimden 16-07-2020 11:02
ARŞİV ARAMA