26 ŞUBAT 2020 Çarşamba 04:06
Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-05-2019 15:10

Yerel sanatçı özür diledi, aileyle barıştı  

Darp iddiasında kadın özür diledi, aile başkan aracılığıyla barıştı.

Yerel sanatçı özür diledi, aileyle barıştı  

Elazığ’da bir markette kasanın kenarında duran 6 yaşındaki çocuğu "Sen erkek misin, kadın mısın?" diye soru sorduğu için fiziki müdahalede bulunan yerel ses sanatçısı Mesude Eser ile çocuğun ailesi, ilçe belediye başkanı aracılığıyla bir araya gelerek barıştı.  

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü Karakoçan ilçesinde bir markette yaşanmıştı. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 6 yaşındaki M.Ü.K., alışveriş yaparak kasaya gelen ilçede yerel ses sanatçısı olan 39 yaşındaki Mesude Eeser’e "Sen erkek misin, kadın mısın?" diye sorması üzerine fiziki müdahalede bulunmuş, o anlar ise güvenlik kamerasında  yer almıştı. Olayın medyaya yansımasının ardından Eser açıklamada bulunarak özür dilemişti.

BAŞKAN İKİ TARAFI BİR ARAYA GETİRDİ

Olayın ardından Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba devreye girdi. Başkan Akbaba, iki tarafla da görüşerek  belediyeye davet etti. Çoğun babası Kadir ile annesi Hüreyre Kılıç ve olayı karışan Mesude Eser  belediyeye gelerek Başkan Akbaba'nın da eşliğinde görüşme yaptı. Yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından Akbaba, iki tarafı el sıkışarak barışmasını sağladı. Bunun üzerine aile, giderek Eser hakkında şikayetini geri almak için başvuruda bulunduğu öğrenildi.Çocuğun ise okulda olduğu için görüşmeye katılamadığı bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA