SİYASET
Giriş Tarihi : 27-12-2023 14:07

‘Yeniden Refah Partisi Elazığ’da tüm belediyelerde iddialı’

28. Dönem Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Salih Satıcı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi Elazığ’da tüm belediyelerde iddialı olduğunu ifade etti.

‘Yeniden Refah Partisi Elazığ’da tüm belediyelerde iddialı’

“PARTİMİZE TEVECCÜH ÇOK YÜKSEK”
Salih Satıcı, “Yerel seçim süreci tüm ülkemizde olduğu gibi Elazığ’da da başladı. Partimize çok sayıda belediye başkan aday adaylık başvurusu var. Bu bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. İlimizde iki ilçemizde belediye başkan adaylarımız belli oldu. Diğer, belediyelerde en kısa sürede açıklanması bekleniyor. Diğer partilere bakıyoruz bizim partimize aday adaylık başvuruları daha çok buda ülkemizin yeni umudu partimizde görüyorlar. İl Başkanlığımız ve Genel Merkezimiz gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra tüm belediye başkan adayları belirleyecektir. Elazığ Belediye Başkanlığı, İlçe belediyelerinde ve tüm beldelerimizde adaylarımız iddialı olacaktır. Allah’ın izniyle de Elazığ Belediye Başkanlığı’nı ve çok sayıda belediyeyi alacağız belediyelerimizi yeniden Milli Görüş Belediyelerde kavuşturacağız”
“BİZDE, GÖREV İSTENMEZ VERİLİR”
Belediyelerimiz, Milli Görüş belediyeciliğiyle şahlanacak diyen 28. Dönem Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Salih Satıcı, “Partimizde ve vatandaşlarımız tarafından sürekli olarak Elazığ Belediye Başkanlığına aday adayı olup olmayacağımı soruyorlar. Ben belediye başkanlığına adaylığımı düşünmüyorum. Ama Genel Başkanımız ve İl Başkanlığımız aday olmamı isterlerse biz sorumluluktan ve görevden kaçmayız. Partimiz bizleri hangi görevde olmamızı isterlerse biz o görevde oluruz. Şimdiden yerel seçimler ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AdminAdmin