Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 17-08-2016 22:36   Güncelleme : 17-08-2016 22:36

Vali Zorluoğlu’ndan Demirdağ’a Kutlama Ziyareti

Vali Zorluoğlu’ndan Demirdağ’a Kutlama Ziyareti

Vali Zorluoğlu’ndan Demirdağ’a Kutlama Ziyareti

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ Vali Zorluoğlu’nun ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, görev yaptıkları süre zarfında Vali Zorluoğlu’nun birçok konuda kendilerine rehberlik ettiğini belirterek ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Murat Zorluoğlu ise yeniden Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı tebrik ettiğini belirterek, Valilik ve Üniversitenin her alanda güzel bir birliktelik oluşturduğunu söyledi.

Vali Zorluoğlu şunları kaydetti, “Göreviniz tekrar hayırlı olsun.   Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tasarrufu ve tercihleri ile atanmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bundan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Görev süreci içerisinde Rektörümüzle iyi ilişkiler geliştirdik, bu sayede birçok sorunu hızla çözebilecek bir ortam içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Rektörlükte üçüncü dönem olmadığı için bu dönem sizin ustalık döneminiz olacaktır. Hizmetlerinizi bu dönemde de artırarak devam ettireceğinize inanıyorum. Biz de Valilik olarak bu süreci beraber, danışarak birlikte beraberce yürütme arzusundayız. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, bu süreci de birlikte beraberce en iyi şekilde, en adil biçimde yönetme arzusundayız. Ekibinizle birlikte bu dönemde size yeniden başarılar diliyorum, hayırlı olsun”.