24 ŞUBAT 2020 Pazartesi 17:45
Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 13-11-2017 20:25   Güncelleme : 13-11-2017 20:25

Palu Belediyesi Örnek Olmayı Sürdürüyor

Palu Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliğinin geliştirdiği belediye otomasyonu Belediye Yönetim Bilgi Sistemi (BELBİS) yazılımını kullanmaya başladı.

Palu Belediyesi Örnek Olmayı Sürdürüyor

Palu Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından geliştirilen belediyelerin merkezi uygulama ile bilgilerini etkili bir şekilde yönetmesi ve hizmetlerini hızlı bir biçimde sunabilmesi için BELBİS yazılımını kullanmaya başladı.

 

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU, BELBİS yazılımını Türkiye genelinde kullanan ikinci belediyeyiz. Yazılım sayesinde belediyenin web sitesi olan www.palu.bel.tr ve e-devlet üzerinden kolay ve güvenli güncel borç ödeme, beyan bilgileri, rayiç bilgileri, su aboneliği, tahsilat ve tahakkuk bilgileri sorgulama gibi birçok alanda vatandaşlara hizmet veriyoruz. BELBİS kendi içerisinde modüller arasında entegre olmuş bir sistem. BELBİS ile bilgilerimizi daha düzenli yönetiyor ve bilgilerimizden daha düzenli yararlanabiliyoruz. Arzumuz tüm belediyelerin ücretsiz olan bu yazılımı kullanmalarıdır. Diğer yazılımlarda birçok işlemi kullanıcı yaparken, BELBİS’ te ise birçok işi yazılımın kendisi yaparak belediyelerdeki iş yükünü azaltmış,  belediyelerimizin beğenisini kazanan bir yazılım olmuştur. 

 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA