30 OCAK 2020 Perşembe 00:48
Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 03-09-2018 00:46   Güncelleme : 03-09-2018 22:22

Olaylı kongre yapıldı

Elazığ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'nin daha önce çıkan kavga nedeniyle iptal edilen 4.Olağan Genel Kurulu sorunsuz yapıldı.

Olaylı kongre yapıldı

Elazığ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği'nin 4'üncü Olağan Genel Kurulu daha önce çıkan kavga nedeniyle iptal edilmişti. Birliğin iptal edilen genel kurul seçimi bugün İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.Salonun içinde ve dışında polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Genel kurulda 704 üye oy kullandı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 491 oy alan Mahmut Sezer başkan seçildi.

 Bir demokratik şölen içerisinde genel kurulu gerçekleştirdiklerini dile getiren  İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan, “Genel kurulda iki tane başkan adayımız vardı. Yapmış olduğumuz seçim sonuçlarına göre Mahmut Sezer ve yönetim kurulu listesi kazandı. Burada kazanan sektör olmuştur. Koyun Keçi Birliği olmuştur. Üreticilerimiz seçilen arkadaşlarımıza 4 yıllık bir yetki verdiler. Bunlar da yetkilerini çok iyi ve olumlu kullanacaklar. Sektörün daha da gelişmesi daha da ileriye gitmesi için katkıda bulunacaklar“ dedi.                                                                         

antalya escort
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA