26 ŞUBAT 2020 Çarşamba 03:16
Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 13-05-2019 14:21

Fırınlar ilaçlanıyor

Elazığ Kovancılar İlçesinde bulunan fırınlar Ramazan ayı başlamasıyla birlikte haşerelere karşı ilaçlanmaya başlandı.

Fırınlar ilaçlanıyor

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan Ramazan ayı öncesi fırıncılar esnafı ile yaptığı istişare toplantısında fırıncıların talebi üzerine ilçede bulunan tüm fırınlar haşerelere karşı ilaçlanmaya başlandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Tüm İslam Aleminin Ramazan Ayını kutlayarak Ramazan ayının Müslümanların birlik beraberliğini artırmasını temenni etti.

Başkan Özdoğan, “ Allah’a şükürler olsun ki Ramazan ayını bir daha yaşamamızı nasip etti. Esnaflarımız ile sürekli olarak istişare toplantısı gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayı öncesi ilçemizde bulunan fırıncı esnafımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda esnaflarımızın talebi üzerine fırınlarımızı haşerelere karşı ilaçlamaya başladık. Odamız tarafından anlaşılan firma ile bir zat benim katılımımla fırınlarımızı ilaçlıyoruz. Bizler esnaf olarak vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca ilçemizin en büyük camilerinden olan Merkez Meydan Camisini de ilaçladık. Ben esnaflarımıza bizlere güvenip destek verdikleri için şükranlarımı sunar. Ramazan ayının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA