Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 16-07-2018 12:01   Güncelleme : 16-07-2018 12:01

ASRİAD Kadınlar Komisyon Başkanlığına Filiz Beyhan atandı

Asrın İşadamları Derneği Elazığ Şubesi Hanımlar Komisyon Başkanlığına Filiz Beyhan atandı.

ASRİAD Kadınlar Komisyon Başkanlığına Filiz Beyhan atandı

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunana ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, Kadınlar Komisyonun kurulmasının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak Hanımlar Komisyon Başkanlığına getirilen Filiz Beyhan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Yakup Baş, “Özellikle sosyal projeler konusunda hanımlara ciddi iş düşüyor.

Bizlerde ASRİAD olarak Hanımlar Komisyon Başkanlığının kurulmasına karar verdik. ASRİAD ne kadar ekonomi STK’sı olsa da. Hem hanımlarımızın istihdamı konusunda hem de sosyal projeler konusunda Kadınlar Komisyonun çok büyük işler düşüyor. Bizler bu görevi layıkıyla yapacak Filiz Beyhan hanımla görüşmemiz neticesinde bu görevi kendilerine tebliğ ettik. Ben bizleri kırmayarak Hanımlar Komisyon Başkanlığı kabul ettiği için Filiz Beyhan hanıma teşekkür eder çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Asrın İşadamları Derneği Elazığ Şubesi Hanımlar Komisyon Başkanı Filiz Beyhan’da Kendisine görevi layık gören ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş’a teşekkür ederek “ASRİAD’ın Elazığ’da ilk projelerinin birinin 500 çocuğumuza giyim yardımda bulunmasıdır. Bu tür projeler ilimiz için çok önemlidir. İlimizde hem ekonomik hem de sosyal projelerimizle devam edeceğiz. Hanımlar Komisyon kurucu Başkanlığına şahsım getirilmesi beni gururlandırdı. Tüm gayretimle çalışmalarıma başlayacağız. Bu görev şahsıma, ASRİAD’ımıza ve Elazığ’ımıza hayırlı olması diliyorum”