Muhtarlardan Elazığspor’a ziyaret

Muhtarlardan Elazığspor’a ziyaret

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kulüp Başkanımız Sedat Karataş ve takımımızı ziyaret ettiler.

Elazığspor - 2018-03-01 09:31:20

Ümraniyespor maçı öncesi kulüp tesislerimizde gerçekleşen ziyarette Ayhan Atlan ve dernek üyeleri teknik heyetimize ve futbolcularımıza tatlı ikramında bulundular.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan, Elazığspor’u yakınen takip ettiklerini belirterek, son haftalarda alınan sonuçlardan dolayı teknik heyetimizi ve futbolcularımızı tebrik etti.

Elazığ Muhtarlar Derneği olarak tüm üyelerle birlikte PASSOLİG kart başvurusu yaptıklarını ifade eden Atlan, Cuma günü oynanacak olan Ümraniyespor maçında Elazığspor’un yanında olacaklarını söyledi.

Kulüp Başkanımız Sedat Karataş ise Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan ve dernek üyelerine teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Elazığ Muhtarlar Derneği üyelerinin PASSOLİG kart alarak takımımıza destek verdiklerini sözlerine ekleyen Karataş, Cuma günü oynanacak Ümraniyespor maçında taraftarları stadyuma davet ederek birlik ve beraberlik içerisinde destek vermelerini istedi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER