Diyarbakır polisinden aranan şahıslara operasyon: 3 gözaltı

Diyarbakır polisinden aranan şahıslara operasyon: 3 gözaltı

Diyarbakır’da uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarıyla bir eve operasyon düzenlendi. Operasyonda 1 kilo 615 gram da uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, araması bulunan 3 kişi gözaltına alındı..

Bölgesel - Diyarbakır - 2017-12-19 09:54:58

Diyarbakır’da uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarıyla bir eve operasyon düzenlendi. Operasyonda 1 kilo 615 gram da uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, araması bulunan 3 kişi gözaltına alındı.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği, dün gece saatlerinde Yenişehir ilçesindeki bir eve operasyon düzenledi. Uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarı ile düzenlenen operasyonda evde, 23 adet evden hırsızlık, başkasına ait kimlik kullanmak, dolandırıcılık, oto hırsızlığı, kapkaç ve yağma suçlarından kaydı bulunan Ş.A., 3 adet evden hırsızlık kaydı bulunan M.S., kapkaç, yağma ve evden hırsızlık suçlarından kaydı bulunan V.K. ile kullanmak için uyuşturucu temin etmek ve kayıp araması bulunan B.B.’nin bulunduğu tespit edildi. Yapılan GBT sorgulamasında V.K.’nın hükümlü veya tutuklunun kaçması suçundan aranmasının olduğu, Ş.A.’nın yoklama kaçağı olarak arandığı, M.S.’nin hırsızlık ve yağma suçlarından 3 adet aramasının olduğu ve B.B.’nin de kayıp şahıs olarak aramasının olduğu belirlendi.
Evde yapılan aramada, 1 kilo 615 gram esrar maddesi ele geçirilirken, V.K., M.S. ve Ş.A. gözaltına alınarak Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğüne, B.B.’de Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi.
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER