Yavuz TEMİZER: “5 dakika”

İYİ PARTİ seçime günler kala çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Yavuz TEMİZER:  “5 dakika”
Yavuz TEMİZER:  “5 dakika” www.haberelazig.com

Kamu kurumlarını ve Salı pazarını ziyaret eden İYİ PARTİ adayı Yavuz TEMİZER şu açıklamayı yaptı: Seçimler yaklaştıkça birilerinin İYİ PARTİ korkusu da artıyor. İftira ve algı operasyonlarıyla Elazığ’ı durdurabileceklerini sanıyorlar. Boşuna yormasınlar kendilerini, bütün Elazığ biliyor ki İYİ PARTİ’ye verilen oylar İyi Parti’ye gidiyor. Siz İyi Parti’nin oylarını düşüneceğinize hayat pahalılığını, enflasyonu, mazotu, döviz kurlarını düşünün. Asli görevinizi yapın.

Bir de emniyet müdürlüğümüzün yeri meselesi var. Ak parti adayları, “Burayı bahçe yapıyoruz” diyerek Elazığ’dan alkış ve oy istiyor. Eşeğini önce kaybedip sonra bulan adam muamelesi yapıyorlar Elazığ’a. Şehit kanlarıyla sulanmış toprağı TOKİ’ye verecek kadar gözlerini rant hırsı bürüyenler siz değilmiydiniz? Şimdi bize neyin müjdesini veriyorsunuz? Milliyetçiler, ülkücüler iki yıldır buna direndi ve geri adım atmaya mecbur kaldınız. İşin özeti şudur: sayın ağar “5 dakika”da milliyetçilerin projesine konmaya çalışmıştır. Bu işler öyle 5 dakikada oluyordu madem, 40 gündür neden her gün 5’er dakikanızı ayırıp bu şehrin meselelerini çözmüyorsunuz? Elazığ’da ne düğüne ne cenazeye gelmediğiniz seneler 5’er dakikanızı ayırsaydınız, bugün oğlunuzun elinden tutup kapı kapı gezmek zorunda kalmazdınız.

2007 cumhurbaşkanlığı seçiminde eşi başörtülü biri Çankaya’ya çıkmasın diye meclisten kaçtığınız için millet sizi sandığa gömmüştü ve siyasi hayatınız bitmişti. Böyle ucuz şeylere tevessül ederek siyasette yer bulamazsınız.

Bu meselenin Elazığ kamuoyundaki sahipleri de siyasetteki sahipleri de bellidir. Bunu biz de biliyoruz, bütün Elazığ da biliyor. Kimse ‘’5 dakikada çözdük’’ diyerek ucuz hamleler peşinde koşmasın. Bir Türk milliyetçisi olarak, bir ülkücü olarak bu tür el çabukluğu numaralarına sessiz kalmayız.

Elazığ’ın onur meselesinin çözümünde emeği geçen ülküdaşlarımdan Allah razı olsun.Allah, vatan, millet yolunda can veren bütün kahramanlara rahmet diliyorum. Allah bizi şehitlerin şefaatine nail eylesin” dedi.

iyi parti yavuz temizer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!