Yasemin Açık’a önemli görev

Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, 12 Mayıs 2018 tarihinde yapılan “TÜRKONFED 13. Olağan Genel Kurulu”nda Yüksek Danışma Kurulu’na seçildi.

Yasemin Açık’a önemli görev
Yasemin Açık’a önemli görev www.haberelazig.com

TÜRKONFED’de 2015 yılından bugüne kadar Başkan Yardımcısı ve İş Dünyasında Kadın Komisyonu başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED’in 13. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimle  TüRKONFED  Yüksek Danışma Kurulu’na seçildi.

 Prof. Dr. Yasemin Açık, yeni seçildiği göreviyle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “TÜRKONFED’de Başkan Yardımcısı ve İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı olarak geçirdiğim üç yıllık süreçte, ekip arkadaşlarımla birlikte  birçok önemli projeyi uygulamaya koyduk, ulusal ve uluslararası birçok organizasyonu gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de, Yüksek Danışma Kurulu’nda  aynı heyecan ve kararlılıkla yeni projelerin hayata geçmesi için emek ve çaba harcamaya devam edeceğiz.

TÜRKONFED, bünyesindeki 29 federasyon, 235 dernek üzerinden 24.100 iş insanı ve 40 binden fazla şirket ile ülkemizin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biridir. Hem ülkemiz hem de insanlarımız için yapacak çok iş ve proje var. Bu vesile ile TÜRKONFED’in 13. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını diliyor, genel kurulda seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum”.

yasemin açık yasemin açık kimdir yasamin açık türkonfed
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı