YANILMAZ'DAN ELAZIĞSPOR'A ZİYARET

YANILMAZ'DAN ELAZIĞSPOR'A ZİYARET

YANILMAZ'DAN ELAZIĞSPOR'A ZİYARET
YANILMAZ'DAN ELAZIĞSPOR'A ZİYARET

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığsporu yarın oynayacağı Samsunspor maçı öncesi teknik ekibi ve futbolculara moral ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı Kulüp tesislerimizde As Başkanımız Selami Öztürk 2. Başkanlarımız Mehmet Kaya ile Mustafa Demirtaş, Sportif Direktörümüz Mehmet Kaplan ve Teknik Direktör Ümit Özat karşıladı.

Teknik ekibi ve futbolcularla birlikte akşam yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yarın oynanacak olan Samsunspor maçında Elazığspora başarılar dileyerek şöyle konuştu; “Samsunspor maçı inşallah hem sizin için hem de Elazığspor’umuz için bir dönüm noktası olur. İnanıyorsak güçlüyüz ve güçlüysek te galip geliriz.  Elazığspor’un manevi gücü dahi Samsunspor’u yenmeye yeter. Sahaya çıkacak olan 11 arkadaşımız, yine kulübede bulunacak olan arkadaşlarımızın da manevi desteğini alarakinşallah sahadan galibiyetle ayrılan taraf oluruz. Belki spor camiası Samsunspor’u şanslı görebilir.

Neticede Samsunspor 6. Sırada olan bir takım biz ise 13. Sırada bulunmaktayız. Bizim yerimiz 13. Sıra değil. Samsunspor’un Elazığ’da hezimete uğrayarak döneceğine ben inanıyorum. Belki şehirde bir kısım spekülasyonlarla hem takımın moralini bozmaya hem de teknik heyetin moralini bozmak isteyen insanlar olabilir. Bu şehrin Belediye Başkanı olarak çok net bir şey söylüyorum. Elazığspor bizim Elazığspor’umuzdur. Ölüsü de bizim dirisi de bizimdir. Dolayısıyla Elazığspor ölürse biz kendimizi ölmüş kabul ederiz. Elazığspor’un canlılığı, diriliği ve geleceğe doğru attığı adımların daha dinamik olması için elimizden gelen her şeyi yaparız.

 Elazığspor kendi haline bırakılmış sahipsiz bir takım değildir. Hiç kimse sahip çıkmasa dahi Elazığspor’da biz varız. İnşallah yarın ki maçta birlikte olacağız. Maça da geleceğim inşallah. Ona göre programımı yaptım. Kaç maçtır Genel Merkezin verdiği görevleri yerine getirmek zorunda kalıyorum. Bundan dolayı maçlara gelemedim. İnşallah yarın birlikte olacağız. Yarın o muhteşem zaferi birlikte kutlayacağız. Yüreğimizle çıktığımızda inanın başaramayacağımız bir şey yoktur. O yüreği ortaya koymamız lazım. Hepinizde o yüreği ortaya koyacak kişilersiniz.

Elazığspor, Süper Ligin havasını halen üzerinde taşıyan bir takım. Bizim karşımıza çıkan takımlar o havanın altında eksiden başlayarak çıkıyorlar. Belki son dönemde aldığımız sonuçlar bizi biraz mutlaka üzmüştür. Ancak yarın bu üzüntümüzü bir kenara atacağız. Hocamızın da cezası yarın ki maçtan sonra bitiyor. Fiilen işin başında olarak daha da iyi sonuçlar alacak maçlara çıkacağız inşallah. Ben tekrar yarın oynanacak olan Samsunspor maçında sizlere başarılar diliyorum.”

YANILMAZDAN ELAZIĞSPORA ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!