Vali Zorluoğlu’ndan Gaziler Derneğine Ziyaret

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesine bir ziyaret gerçekleştirerek gazilerin sorunlarını dinledi.

Vali Zorluoğlu’ndan Gaziler Derneğine Ziyaret
Vali Zorluoğlu’ndan Gaziler Derneğine Ziyaret

Vali Zorluoğlu Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesine gelişinde Şube Başkanı Namık Bulut ve gaziler tarafından karşılandı.

Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Namık Bulut 37’si bayan olmak üzere 194 üyeleri bulunduğunu belirterek, üyelerinin Kore ve Kıbrıs Gazilerinden oluştuğunu söyledi.

Bu milletin evlatlarının her zaman vatanı için canını vermeye hazır olduğunu belirten Vali Zorluoğlu ise sözlerini şöyle sürdürdü, “Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesini ziyaret etmekten dolayı mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bizleri karşıladığınız ve misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugün sizlerle sohbet etmeye ve varsa sorunlarınız hakkında bilgi almaya geldim. Öncelikle bütün şehitlerimizi rahmetle anarken gazilerimize de sağlık ve afiyet diliyorum. 

Sizler bu vatan için savaştınız ve canınızı feda etmeye hazırdınız. Bu sebeple sizlere büyük bir saygı duyuyorum. Bildiğiniz gibi ülkemiz bugün de bir beka sorunu ile karşı karşıyadır. İçte ve dışta düşmanların ülkemiz ile ilgili planlamaları ve hesapları devam etmektedir. Devletimiz ve hükümetimiz elbette gerekli çalışmaları yapmakta ve tedbirlerini almaktadır. Ancak burada değinilmesi gereken bir husus da şudur ki bugün de bütün vatan evlatları bu ülke için canlarını seve seve vermeye hazır durumdadır. Bunun en net göstergesi 15 Temmuz hain darbe girişiminde ortaya çıkmıştır. Gençlerimiz ve bu ülkenin evlatları tıpkı sizler gibi gerektiği takdirde canını vatanı için seve seve fedaya hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Bu vesileyle bütün gazilerimize bir kez daha Allah’tan sağlık ve afiyet, ölenlere de rahmet diliyorum” dedi.

Vali Zorluoğlu ziyarette daha sonra gazilerin sorunlarını dinledi ve sohbet etti.
Elazığ valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzey Irak’da hain saldırı!Şehitlerimiz var
Kuzey Irak’da hain saldırı!Şehitlerimiz var
Tarihi başarı! Rekor geldi
Tarihi başarı! Rekor geldi