Tunceli'de Asker ve Polis Ailelerine Moral Yemeği

Tunceli'de asker ve polis ailelerine yönelik moral programı düzenlendi. Tunceli Belediyesi tarafından Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, polis ve asker ailelerine moral programı düzenlendi. Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı'nın katıldığı programda türküler söylendi.

Tunceli'de Asker ve Polis Ailelerine Moral Yemeği
Tunceli'de Asker ve Polis Ailelerine Moral Yemeği editör-3
3 yıldır Tunceli Valisi olarak görev yaptığını aktaran Vali ve Belediye Başkanvekili Osman Kaymak, “Beraber bu şehrin sıkıntılarını çekiyoruz. Her şeyden önce sizlerin her şeyin en güzeline layık olduğunuzu düşünüyorum. Bu çerçevede Belediye başkanvekili olduktan sonra şehrimizde bir dizi programlar yaptık. Tabi bu kardeşiniz, abiniz sizleri de düşündü. Bu çerçevede dedik ki bu kardeşlerimizin hoşuna kim gider. Esat Kabaklı gider dedik. İnşallah bundan sonrada devamı olacak. Geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. Programda Vali Osman Kaymak'ın yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Salih Karataş, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, Emniyet Müdürü Doğu Ateş, kurum amirleri, asker ve polisler ile aileleri katıldı.
Tunceli haberleri Tunceli'de polise moral yemeği Tunceli'de askere moral yemeği Tunceli'de Asker ve polis ailelerine moral
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya'da 5’inci kattan düşen çocuk ağır yaralandı
Malatya'da 5’inci kattan düşen çocuk ağır yaralandı
Diyarbakır’da hava destekli şafak operasyonu: 10 gözaltı
Diyarbakır’da hava destekli şafak operasyonu: 10 gözaltı