TEMİZER: İstasyon Meydanı’nda miting yapmaya cesaret edemediler

TEMİZER: İstasyon Meydanı’nda miting yapmaya cesaret edemediler
TEMİZER: İstasyon Meydanı’nda miting yapmaya cesaret edemediler www.haberelazig.com

İYİ PARTİ Elazığ Milletvekili Adayı Yavuz TEMİZER, 24 Haziran seçimleri ve Başbakan Binali YILDIRIM’ın Elazığ ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Seçim çalışmalarına Malatya Yolu’nda esnaf ziyareti ile devam eden Yavuz TEMİZER yaptığı değerlendirmede bütün sosyal gruplara hitap eden bir seçim beyannamesi ile milletle sözleştiklerini belirterek ülkeyi yönetmeye hazır olduklarını belirtti.

Başbakan Binali YILDIRIM’ın Elazığ ziyaretini de değerlendiren TEMİZER, iktidar partisinin İstasyon Meydanı’nda miting yapmaya cesaret edemediğini söyledi.Yavuz TEMİZER’in açıklamasının tam metni ise şöyle:‘Genel başkanımız ve cumhurbaşkanı adayımız Meral AKŞENER’in seçim beyannamemizi açıkladığı aday tanıtım toplantımızın ardından seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Seçim beyannamemiz tüm sosyal gruplara dönük çözümler içeren ve ülkeyi yönetmeye hazır olduğumuzu gösteren ciddi bir çalışma. İYİ Parti, Türkiye’yi yönetmeye geliyor.

Elazığ’da gittiğimiz her yerde ilgi ve coşkuyla karşılanıyoruz hamdolsun.

Biliyorsunuz, hem İYİ Parti’yi engellemek hem de ekonomik krizi gizleyebilmek için baskın seçim kararı aldılar. Ama kurdukları tuzak kendi ayaklarına dolandı.16 yıldır bu şehre hiçbir şey vermeyen denenmiş isimleri tekrar Elazığ’a dayattılar. Hemşerilerimiz bunları da İYİ listeyi de görüyor. Bunlar kendileri de anladı başlarına geleceği. O yüzden de İstasyon Meydanında miting yapmaya cesaret edemeyip postanenin önünde toplandılar.

Sayın Başbakan da tabloyu görünce ne diyeceğini şaşırdı ve ‘21 haziranda stad için kazmayı vuracağız’ dedi. 21 haziranda stadın orada olacağız ve bekleyeceğiz.Bunların insicamı bozuldu. Artık yalan para etmiyor. ‘Evet çıkarsa Türkiye uçacak’ dediler. Ama gördük ki dolar uçtu, euro uçtu, mazot uçtu, süt uçtu. Artık sıra bunlarda.

Fazla bir süre kalmadı. 24 haziran akşamından itibaren vekillik nasıl yapılır, şehrin hukuku nasıl korunur, nasıl hizmet edilir göstereceğiz. Bunun için hemşerilerimizi Elazığ’a iyilik yapmaya çağırıyoruz. Elazığ iyi olacak, Türkiye iyi olacak.’

iyi parti elazığ haber elazığ yavuz temizer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı