Temizer: Bozuk kantarlar bizi tartamaz!

İyi Parti, seçim çalışmalarına Palu, Kovancılar ve Karakoçan’da devam etti.

Temizer: Bozuk kantarlar bizi tartamaz!
Temizer: Bozuk kantarlar bizi tartamaz! www.haberelazig.com

İYİ Parti milletvekili adayları Yavuz TEMİZER, Kerim EFLATUN, Ali Yücel UYGUR, Mustafa Kemal ATİKELER ve Enis GİRAY Palu, Kovancılar ve Karakoçan ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi ile karşılanan İYİ Parti adayları 24 haziran seçimleri için destek istediler.

İYİ Parti’nin Elazığ’da düzenlediği iftar programı ise yoğun bir katılım ve büyük bir coşku içinde geçti.

Seçim çalışmaları ile ilgili açıklamalar yapan İYİ Parti milletvekili adayı Yavuz TEMİZER, ‘Danışmanına taksit ödetenlerin Elazığ’dan oy isteme hakkı yok. Kapı kapı gezip helallik istesinler’ dedi. Diğer parti adaylarının İYİ Parti ile ilgili sözlerine de cevap veren Yavuz TEMİZER, ‘bozuk kantarlar bizi tartamaz’ dedi.

Yavuz TEMİZER’in açıklamalarının tam metni şöyle:‘’Çalışıyoruz, koşturuyoruz, dert dinliyoruz. Ama birileri sadece boş laf üretiyor. AK Parti adayı hanımefendi ‘sandıklarda ya olacağız ya öleceğiz’ diye buyurmuş. Hanımefendi galiba farkında değil ama taksitlerini danışmanına ödettiği gün siyaseten ölmüştü zaten.

“Elazığ’ın komisyoncu vekili” diye manşet olanların Elazığ’dan oy isteme hakkı yok, kapı kapı gezip helallik istesin.

Mübarek aydır, Elazığ’ı germeden bu seçimi atlatalım dedik. Ama bu nezaketimizi birileri acizlik sanmış galiba. Dün şarlatan bir sunucu ile şaşkın bir aday İYİ Parti’ye iftira programı düzenlemişler, “İYİ Parti filan partiye çalışıyor” diyerek akıllarınca algı üretmeye çalışmışlar.

İYİ Parti’ye verilen oylar İYİ Parti’ye gidiyor. Belli ki İYİ Parti birilerinin uykularını kaçırıyor. Haklılar. İYİ Parti Elazığ’da gümbür gümbür geliyor. Sayın ŞAŞMAZ işine baksın. “Gitsin kendi partisini anlatsın” diyeceğim ama hangi partide olduğunu kendisi de karıştırıyor.

Biliyorsunuz, bu arkadaş 1 kasım seçimlerinde Ak Parti’den Elazığ aday adayı olmuştu.

Yani biz kapı kapı dolaşıp milliyetçilerin iktidarı için uğraşırken, Fahir ŞAŞMAZ “milliyetçilik ayaklarımızın altındadır” diyenlerle karşımızda duruyordu. Anlaşılan aklı da gönlü de hala orada kalmış ki, ülkücülerin milliyetçilerin oylarını AK Parti’ye taşımaya çalışıyor. Şimdi bu adam bizim milliyetçiliğimize dil uzatmaya kalkıyor. Dünün AK Parti aday adayı kalkmış bizim ülkücülüğümüzü sorguluyor. Biz herkesin çapını da karatını da iyi biliriz. Kimin hangi bahçelerde oynadığını iyi biliriz. Herkes haddini bilecek edebini takınacak. Sen kimsin!

Merhum Arvasi Hocamız bir sınıflandırma yapmıştı yıllar önce: Ülkücüler, ülkücü geçinenler ve ülkücülükten geçinenler. Kimin hangi kategoriye gireceğini Elazığ’da herkes bilir.

Fahir ŞAŞMAZ’ın bozuk kantarı bizim ülkücülüğümüzü tartamaz. İşine baksın. Bayramlık ağzımızı açtırmasın.’’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı