Suphi Özay hizmet için yine aday

İl Genel Meclisi Üyesi Suphi Özay, yerel seçimlerde İl Genel Meclisi Üyeliğine aday olduğunu açıklayarak AK Parti Maden İlçe teşkilatına resmi müracaatını yaptı.

Suphi Özay hizmet için yine aday
Suphi Özay hizmet için yine aday www.haberelazig.com

İl Genel Meclisi Üyesi Suphi Özay, Yerel Seçimlerde İl Genel Meclisi üyeliğine aday olduğunu açıklayarak AK Parti Maden İlçe Teşkilatına resmi müracaatını yaptı.

20 Köy muhtarının da katıldığı toplantıda konuşan Suphi Özay, “İl Özel İdaremizin bütçesi ve hükümetimizin kaynaklarıyla bu sürede Maden’de köy yollarımıza 10 köprü, 15 menfez kazandırdık. 10 yıl önce 110 km olan asfalt yol ağımızı 260 km’ye ulaştırdık. İlçelerimizin daha müreffeh olması adına, daha temiz bir Hazar gölü olması adına 240 adet çöp konteyneri dağıttık ve köylerimizden çöp toplama hizmeti başlattık. 38 köyümüzün 25’inde tarımsal sulama faaliyetlerini başlattık. Bu köylerimize 41.600 m uzunluğunda sulama borusu dağıttık. Bölgemizin gelişmesi adına önemli bir çalışma olacak olan Hazar Yolu dönemimizde gayretlerimizle karayolları tarafından programa alındı ve çalışmalara başlandı. Bütün bunlar başta Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ilimizin milletvekillerinin destekleri, valilerimizin sıcak yaklaşımları ve İl Özel İdaresi imkânları ile yerine getirilmiş ve getirilmektedir. Emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Hizmetlerin yapılmasına vesile olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’