Şair İbrahim Sadri sevenleriyle buluştu

Şair İbrahim Sadri, Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında sevenleriyle şiir gecesinde buluştu.

Şair İbrahim Sadri sevenleriyle buluştu
Şair İbrahim Sadri sevenleriyle buluştu www.haberelazig.com

Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şehit Polis Fethi Sekin’in Babası Mehmet Zeki Sekin ve protokol mensupları ile şiir dostları katıldı.

Seslendirdiği şiirleriyle milyonlarca insanın gönlüne taht kuran Sadri,

osmaniye masaj salonu
program öncesi yaptığı açıklamada, “Uzun bir aradan sonra çok özlediğim Elâzığ’da sizlerle birlikte olmaktan ötürü onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Değerli Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Şair İbrahim Sadri, daha sonra Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy, Sezai Karakoç, Necip Fazıl Kısakürek, Erdem Bayazıt’ın kaleme aldığı şiirlerle kendi yazdığı şiirleri seslendirdi. Ünlü şair İbrahim Sadri, okuduğu şiirlerle katılanlara doyumsuz bir şiir gecesi yaşattı.

Program sonunda bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise göreve geldiklerinden itibaren şehrin kültür ve sanat etkinliklerine çok önem verdiklerini ve birçok program düzenlediklerini belirtti. Başkan Yanılmaz, “ Biz özellikle 2014 yılından sonra yol yapmak, kaldırım, park ve diğer çalışmaları yapmakla birlikte kültür ve sanat etkinliklerine çok önem verdik. Bugün, bu programla 798. kültür etkinliğimizi yapmış oluyoruz. Biz, türkülerle konuşuruz, manilerle dertleşiriz. Elâzığ böyle kadim bir kent ve böyle bir kentte İbrahim Sadri’yi dinlemek apayrı bir güzellik” diye konuştu.

ibrahim sadri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı