(Özel Haber)Elazığ’da ev alacak ve satacaklar dikkat!

(Özel Haber)Elazığ’da ev alacak ve satacaklar dikkat!
(Özel Haber)Elazığ’da ev alacak ve satacaklar dikkat! www.haberelazig.com

Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak haberelazig.com haber sitemize önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Albayrak, Elazığ’da ev fiyatlarının bundan sonra yükselmeyeceğini belirterek ev alacak ve kiralayacaklara uyarılarda bulundu.

VATANDAŞLARIMIZ KORSAN SATIŞ YAPANLARDAN EV ALMASIN!

Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak, “Kosan satış yapan kişilere karşı büyük mücadele göstereceğiz. Kısa süre sonra korsanla mücadele kapsamında Ankara’ya gidip görüşmeler yapacağız. Korsan satışın yapılmaması için elimizden geleni yapacağız. 1 tane korsan bırakmayana kadar mücadelemizi vereceğiz”.

EV FİYATLARI ELAZIĞ’DA YÜKSELMEZ DAHA

Elazığ’da ev fiyatlarının daha yükselmeyeceğini altını çizen Başkan Albayrak “Demir fiyatları yükseleceği kadar yükseldi. Kentsel dönüşümle yıkılan evlerin yerine iki kadar ev yapıldı. Biz bundan sonra ilimizde ev fiyatlarının daha yükseleceğini düşünmüyoruz” dedi.

VATANDAŞLARA UYARI!

Albayrak; “Vatandaşlarımıza buradan uyarılarda bulunmak istiyorum. Ev alacak veya satacak vatandaşlarımız mutlaka bir emlakçımızla irtibata geçsin. Bir ömür boyu biriktirdiği emeğini kimseye kaptırmasın. Bizler emlakçılar olarak sattığımız veya kiralığımız evlere kefiliz. Korsan satıcılardan ev alıyor vatandaşımız bir sıkıntıdan karşılaştığında onları bulamıyor. Biz emlakçıların yerleri bellidir. Ben vatandaşlarımıza şunu demek istiyorum. Ev alırken korsanlardan uzak dursunlar bir ömür boyu zor kazançlar kazandığı paralarını kimse kaptırmasın” ifadelerine yer verdi.

hakan albayrak elazığ emlakçılar derneği elazığ ev fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı