(Özel Haber) Elazığ’dan Çemişgezek’e çıkartma

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasının organizasyonuyla kurum müdürleri ve STK başkanları Tunceli’nin Geçişgezek ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 (Özel Haber) Elazığ’dan Çemişgezek’e çıkartma
 (Özel Haber) Elazığ’dan Çemişgezek’e çıkartma www.haberelazig.com

Ziyarete, Elazığ SGK Müdürü Ayhan Tuncer,SGK Başmüfettişi Elif Sarıgülayasun, Sağlık İl Müdürü Cahit Polat, Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa Yavuztürk, Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı, OHAL ve İl Sosyal Etüt ve Projeler Müdürü Ramazan Polat, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, ASRIAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, Aksan Genel Başkanı Arif Erol katıldı.

KAYMAKAM HARUN KAZEZ’E ZİYARET

Kurum müdürleri ve STK Başkanları Çemişgezek ziyaretinde ilk olarak Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’i ziyaret etti. Kaymakam Kazez ilçe hakkında misafirlerine bilgiler vererek ziyaret dolayısıyla organizasyonu düzenleyen Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a misafirlerine teşekkür etti.

ÖĞRENCİLER KURUM MÜDÜRLERİ VE STK BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Kurum müdürleri ve STK Başkanları ziyaretlerine  Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi’yle devam etti.

Burada öğrencilerle bir araya gelen Kurum müdürleri ve STK başkanları öğrencilere kurumları ve STK’ları hakkında bilgiler verdiler. Öğrenciler konuşmacılara merak ettikleri soruları sordu.

İLÇENİN TARİHİ YERLERİ GEZİLDİ

Kurum müdürleri ve STK Başkanları Çemişgezek ilçesinin tarihi yerlerini gezerek bilgiler aldı.İlçe gezisine Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez katıldı.

Çemişgezek gezisi hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Ziyaretin çok verimli geçtiğini ifade ederek ziyarete katılan kurum müdürlerine ve STK başkanlarına teşekkür etti.

Başkan Ulaş: “Oda organizesinde bugün Tunceli ilimizin Çemişgezek ilçesine ziyaret gerçekleştirdik. Ziyaretimiz kapsamında ilçe kaymakamı Harun Kazez’i ziyaret ettik. Öğrencilerimizle bir araya geldik. Çemişgezek ilçemizin tarihi yerlerini gezdik. Ben misafirperverliğinden dolayı ilçe kaymakamız Harun Kazez’ teşekkür ediyorum” dedi.

elazığ çemişgezek haber çemişgezek haber mitat ulaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Benzin ve motorine zam!
Benzin ve motorine zam!