Mücahit Yanılmaz TED Kolejini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, okul öğrencileriyle buluştuğu kariyer günleri programlarına devam ediyor. Başkan Yanılmaz'ın bugünkü durağı geçtiğimiz yıl hizmete açılan TED koleji oldu

Mücahit Yanılmaz TED Kolejini Ziyaret Etti
Mücahit Yanılmaz TED Kolejini Ziyaret Etti

Kariyer günleri programına TED Elâzığ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekardağ Okul Müdürü Pınar Çeçen, Belediye Başkan Yardımcısı Mashar Ayas, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan, okul öğrenmen ve öğrencileri katıldı.
Programda bir konuşma yapan TED Koleji Okul Müdürü Pınar Çeçen, şunları ifade etti. Çeçen: “Kariyer günleri kapsamında okulumuza gelen ve Eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Elâzığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum”dedi.
Kariyer günleri kapsamında birçok okulda bu tip programlara katıldığını ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi.
“Elâzığ Belediyesi olarak 2014 yılından itibaren şehirde birçok yatırımı hayata geçirmenin gayreti içerisinde oluyoruz. Bunlardan bir tanesi de eğitim alanında yapmış olduğumuz çalışmalardır. Ne kadar kaliteli, ne kadar fiziki alanı düzgün, sizin her türlü ihtiyacını karşılayan okullar olursa o kadar eğitim kalitesi kendiliğinden artmış olur. Dolayısıyla sizler şanslısınız. Şanslı bir yerdesiniz ve şanslı birer öğrenci olarak eğitiminize devam ediyorsunuz.”
Konuşmaların ardından Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz öğrencilerden gelen soruları cevapladı.


izmir escort

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!