Milletvekili Metin Bulut’tan 15 Temmuz mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve Ak Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut 15 Temmuz dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Metin Bulut’tan  15 Temmuz mesajı
Milletvekili Metin Bulut’tan  15 Temmuz mesajı www.haberelazig.com

15 Temmuz 2016 tarihinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da aziz şehrin aziz insanlarının bir kahramanlık destanı yazdığını belirten Milletvekili Metin Bulut mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bugüne kadar bir çok kahramanlık destanı yazan aziz milletimiz geçmişten çıkarmış olduğu darbe mağduriyetlerinin ardından son darbe girişiminde Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi dik bir duruş sergilemiş ve hain darbecilere dur demiştir. Tarihte hiçbir toplumun yapmadığını yapmış tankların topların ve hatta uçakların önüne siper olmuş aziz milletimiz tüm dünya’ya bir ders vermiştir.” Dedi.

15 Temmuz gecesi Elazığ’da da hemşerilerimizin dik duruşunun takdire şayan olduğunu belirten Milletvekili Metin Bulut “Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet, kahraman gazilerimize ise şifa diliyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı