Milletvekili Erol;"Hizmet etmeye hazırım"

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, ara vermeden devam ettiği seçim çalışmaları kapsamında kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisinin hizmete hazır olduğunu söyledi.

Milletvekili Erol;
Milletvekili Erol; www.haberelazig.com

CHP Tunceli Milletvekili ve Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, hatay escort seçim çalışmaları kapsamında tarihi Harput Mahallesi, semt pazarı, kent merkezinde esnaf ve kıraathanelere ziyaret etti.  Ziyaret ettiği yerlerden vatandaşları dinleyen Erol, beslenme kulübünü de gitti.Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Erol, kendisine destek vermeleri halinde Elazığ'a hizmet için çalışacağını kaydetti.

Seçime 2 gün kaldığını belirten ve yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Milletvekili Gürsel Erol,"Bizlere yoğun bir ilgi var. Gittiğimiz her yerde insanlar kapılarını açıyor, destek veriyor. Bize gösterilen ilgiden çok memnunuz. Seçilirsek tek amacımız Elazığ'a hizmet olacak. Ben hizmete hazırım. İnsanların gönlüne girdiğimizi düşünüyorum, seçildikten sonra da yapacağımız çalışmalarla gönüllerinden çıkmayacağız. Çünkü ben hizmet adamıyım. Seçildikten sonra da cadde ve sokaklarda başı dik bir şekilde gezmek için bizden beklenen her türlü çalışmayı şehrimiz için yapacağım"dedi.

gürsel erol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’