Milletvekili Erol’dan Elazığspor’a jest!

41 yıl sonra CHP'nin Elazığ'dan Milletvekili seçilen Gürsel Erol, Elazığspor’u ziyaret etti.

Milletvekili Erol’dan Elazığspor’a jest!
Milletvekili Erol’dan Elazığspor’a jest! www.haberelazig.com

Elazığspor tesislerini ziyaret eden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, maaşının yarısını kulübe, yarısını da öğrencilere burs olarak vereceğini söyledi.

Yönetim Kurulu üyeleri ve kulüp yetkilileri ile görüşen Erol, Elazığspor’un çok büyük bir marka olduğuna dikkat çekti.

Yönetimine başarı dileyen  Milletvekili Erol, "Hacı Murat Yümlü Başkanlığındaki  Elazığspor’umuz inşallah hak ettiği yerlere gelecektir. Şehrimizin en büyük tanıtım aracı olan Elazığspor’umuza herkesin sahip çıkması gerekmektedir. Şahsım olarak üzerime düşen neyse yapmaya hazırım. Bir milletvekili 5 yıl boyunca 2 milyona yakın maaş alıyor. Bu 2 milyonun 1 milyonunu öğrencilere burs olarak vereceğim, 1 milyonunu ise Elazığspor’a bağışlayacağım. Ayrıca milletvekili olduğum partimin güçlü olduğu bölgelerde Elazığspor’umuzun deplasman giderlerini de karşılamak için yardımcı olacağım” dedi.

Takımımızın iç saha ve dış sahada oynayacağı maçları fırsat buldukça tribünden takip edeceğini de dile getiren Erol, ayrıca Elazığ Atatürk Stadyumu’nun yeniden inşa sürecinin de takipçisi olacaklarını ifade etti.

 Basın Sözcüsü Emrah Aydemir de," Vekilimizi tesislerimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm siyasilerimizle bir araya gelip el ele vererek Elazığspor’u hak ettiğini yere taşıma gayreti içerisinde olacağız. Elazığspor için elini taşın altına koyan ve kulübümüzün sorunlarını dert edinen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

elazığspor emrah aydemir gürsel erol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!