Milletvekili Bulut:“5 milletvekili adayımızda gayretle çalışıyor”

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerle ilgili çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Milletvekili Bulut:“5 milletvekili adayımızda gayretle çalışıyor”
Milletvekili Bulut:“5 milletvekili adayımızda gayretle çalışıyor” www.haberelazig.com

Geçtiğimiz gün Fırat Gazetesi, Günışığı Gazetesi, Hakimiyet Gazetesi ve Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetiyle İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde Dörtyol’da hizmete açılan sağlık Merkezi’nin açılışına katıldı.

Vali fahri bey caddesi’nden Ahmet Aytar meydanı na kadar esnaf ziyareti gerçekleştiren Bulut, Oto Galericiler Sitesinde Milletvekili adayı Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’la birlikte Galerici esnafının sorunlarını dinledi.

İftarını da vatandaşlarla birlikte açmaya gayret gösteren Milletvekili Metin Bulut “Seçim çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor, listede yer alan beş arkadaşımız da gerçekten gayretli bir şekilde çaba gösteriyorlar. İnanıyorum ki bu çalışmanın sonrasında Ak Parti Elazığ’da yeni bir destan daha yazacak ve Sayın. Cumhurbaşkanımıza olan bağlılığını ve sevgisini bir kez daha gösterecektir” diye konuştu.

metin bulut elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı