Milletvekili Açıkkapı;” Bizler bu coğrafyada her zaman uyanık olmak ve dik durmak zorundayız”

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,” 30 Ağustos coşkusunu, Arakan’da katledilen binlerce çocuk, kadın ve erkeğin buruk acısını yüreklerinde hissederek kutlamak zorunda kaldıklarını söyledi..

Milletvekili Açıkkapı;” Bizler bu coğrafyada her zaman uyanık olmak ve dik durmak zorundayız”
Milletvekili Açıkkapı;” Bizler bu coğrafyada her zaman uyanık olmak ve dik durmak zorundayız”
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,” 30 Ağustos coşkusunu, Arakan’da katledilen binlerce çocuk, kadın ve erkeğin buruk acısını yüreklerinde hissederek kutlamak zorunda kaldıklarını söyledi.
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıl dönümü nedeniyle AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, açıklamada bulundu.
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı açıklamasında,” Tüm imkansızlıklar ve çıkmazlara rağmen 19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Önderliğinde Emperyalist haçlı zihniyetinin işgaline karşı başlayan savaş, 30 Ağustos günü gelen muhteşem zaferle taçlandı ama son bulmadı.
Kahraman ve aziz milletimizin ülkemizi işgal etmiş batılı emperyalist haçlı zihniyetine karşı yürüttüğü Kurtuluş Savaşı’nın, vatanın kurtarılması ile biten 30 Ağustos Zaferini kutlamanın büyük heyecanını buruk da olsa yaşıyoruz. Zira savaşarak vatan topraklarımızdan attığımız haçlı zihniyeti bin bir kılıkla karşımıza çıkmaya hatta Ümmetin başına bela olmaya devam ediyor. İçimizdeki ihanet şebekesi terör örgütü FETÖ’den PKK, D-HKPC,YPG ve DEAŞ gibi aynı bozuk kanaldan beslenen terör örgütlerine karşı milli mücadelemizi vermeyi sürdürürken, haçlı zihniyetli emperyalist şeytan uşakları dünyanın çeşitli yerlerindeki müslümanların başına bela olmaya, onları katletmeye devam ediyor”dedi.
30 Ağustos coşkusunu, Arakan’da katledilen binlerce çocuk, kadın ve erkeğin buruk acısını yüreklerinde hissederek kutlamak zorunda kaldıklarını aktaran Milletvekili Açıkkapı,” Sadece müslüman oldukları için öldürülen ve soykırıma maruz kalan bu insanlar aslında sömürgeci güçlerin yeraltı kaynaklarını daha rahat sömürebilmeleri adına farklı gruplara katlettiriliyorlar. Maalesef ki , bu katliama her teröristi bağrına basan batının sözde insan hakları temsilcileri ve Birleşmiş Milletler sessiz kalmakta, ya da sözüm ona bir kınamadan öteye geçememektedirler. Fakat bu soykırıma ve katliama yine ümmetin yılmaz bekçisi olan bu Necip Millet karşı durmakta, en üst düzey temaslarla dünya toplumlarını hem uyarmakta hem de onların harekete geçmeleri konusunda çalışmalar yürütmektedir. Bizler bu coğrafyada her zaman uyanık olmak ve dik durmak zorundayız. Hem vatanımızı hem de ümmetin umudunu korumak bu aziz milletin büyük fedakarlıklar ve başarılarla yürüttüğü bir onur mücadelesidir. 30 Ağustos Zaferinde,1071 Malazgirt Zaferinde,1453 İstanbul’un Fethinde veya 15 Temmuz’da hainlere ve onların destekçilerine karşı verilen savaş ve savaşılan taraf aynıdır. Bu mücadele Nur’un Tağut’a karşı üstün gelmesi mücadelesidir. Öldürülen Müslüman sömürülen Müslüman soykırım yapılan Müslüman. Her dönem ve her şart içerisinde karşı duran dik, duran ise bu Aziz Millet. Arakan’da ve dünyanın tüm mazlum coğrafyalarında zalimlikleriyle insanlıklarını yitirenlerin, onları kullananların tarih önünde de, mahşerde de hesapları çok çetin olacaktır. Allah milletimize devletimize zeval vermesin. Bu vesile ile 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar bu uğurda canını seve seve veren ecdadımıza Allah’tan rahmet dilerim”şeklinde konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koruma altındaki su samuru görüntülendi
Koruma altındaki su samuru görüntülendi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi