Mezuniyet Töreninde Evlilik Teklifi

Munzur Üniversitesinde düzenlenen törende öğrenciler mezuniyet belgelerini alırken, mezun olan bir öğrenci de sevgilisine ilginç bir şekilde evlenme teklif etti.

Mezuniyet Töreninde Evlilik Teklifi
Mezuniyet Töreninde Evlilik Teklifi

Munzur Üniversitesinde 2016-2017 akademik yılı mezuniyet töreni programı düzenlendi. Üniversitenin Aktuluk Yerleşkesi’nde düzenlenen mezuniyet törenine Rektör Prof. Dr. Ubeyde İpek, akademik ve idari personel, kurum amirleri, mezun olan bin 500 öğrenci ile aileleri katıldı. Törende en çok Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Sıddık Tük’ün Kadriye Işık’a evlilik teklifinde bulunması oldu.

 

Öğrencilere hitap eden Rektör Prof. Dr. Ubeyde İpek, “Toplumsal gelişmeye, hayata, sanata, bilime, ekonomiye katacağınız başarı, üniversitemizin de başarısı olacak, üniversitemize katkı sağlayacaktır. Bu değerlere sahip olan sizlerden isteğim, topluma örnek birer insan olarak bu değerleri korumanız, sürdürmenizdir” dedi.

 

Rektör İpek’in konuşmasının ardından öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi.


 

Sürpriz evlilik teklifi

 

Mezuniyet töreninde Sıddık Tük, ilginç bir şekilde törene katılan kız arkadaşı Kadriye Işık’a evlilik teklifinde bulundu.

 

Munzur Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Diyarbakırlı Sıddık Tük, “Bizim Çocuklar Sana Yenge Demek İstiyor! Benimle Evlenir misin Kadriye’m?” pankartı açarak törene katılan kız arkadaşına evlilik teklif etti.

 

Evlilik teklifine olumlu yanıt alan ve kız arkadaşının parmağına yüzük takan Tük, “Arkadaşım Diyarbakır’dan gelerek bana sürpriz yaptı, ben de ona sürpriz yaptım. Evlilik teklifinde bulundum. Çok şaşırdı, onu çok seviyorum” dedi.

Tunceli haber munzur üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayram tatili 9 gün olacak mı?
Bayram tatili 9 gün olacak mı?
Vatandaşa güzel haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı
Vatandaşa güzel haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı