Metin Bulut:“5-0’a olan inancımız tam”

AK Parti Genel Merkez teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerine ara vermeden devam ediyor.

Metin Bulut:“5-0’a olan inancımız tam”
Metin Bulut:“5-0’a olan inancımız tam” www.haberelazig.com

Milletvekili Bulut esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti ile Haberkent gazetesinde ziyaret etti.Şehit İdris Doğan Caddesi esnaflarını ziyaret eden Milletvekili Metin Bulut bir süre vatandaşlarla da sohbet etti ve esnaflara hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Ziyaretlerle ilgili bir değerlendirme yapan Metin Bulut: “Adayların açıklanmasının ardından ilk hafta ilimizde gündem farklıydı ve genel olarak parti aday isimleri konuşuluyordu. Bu hafta ise daha farklı oluyor ve inanıyorum ki seçim sürecine doğru odak noktamız Elazığ’dan 5 Milletvekili nasıl çıkartırız olacak. Esnaflara ve vatandaşları ziyaret ettiğimizde onların da bizlere yoğun bir ilgi ve alakası olduğunu görünce mutlu oluyoruz. Halkımızda gündemi yakından takip ediyor ve bir vatandaşımız bana aynen şöyle söyledi : “Bizlerin sizlerden isteği her zaman bizim için çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durun ve destekçisi olun. Ben sizlerden sadece bunu istiyorum demesi bizleri mutlu etti.” Diye konuştu.

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca ile Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem’i de ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Bulut: “Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

metin bulut ak parti elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı