KYK’lı gençler şehitler için fidan dikti

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yılda fidan dikimine büyük bir ilgi gösterirken, bu yıl dikilen fidanlar ise Afrin’de kahramanca şehit olan asker ve polislerimize ithaf edildi.

KYK’lı gençler şehitler için fidan dikti
KYK’lı gençler şehitler için fidan dikti www.haberelazig.com

İl Müdürü Süphi Döner, Elazığ’daki 7 ayrı kız ve erkek yurdunda kalan öğrenciler, KYK Yurt ve Şube Müdürlerinin yoğun bir katılım gösterdiği fidan dikiminin ardından KYK’lı gençler kendilerine ikram edilen kumanyaları piknik ortamında tattılar.

Konuyla ilgili bir değerlendirme de bulunan KYK İl Müdürü Süphi Döner; “8044 Öğrencimizle KYK ormanına fidan dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz”diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“4.’sünü gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimize katılım gösteren tüm öğrenci ve çalışanlarımızla, bize destek sunan Orman Bölge ve Orman Fidanlık Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 25 bin fidanımızı eş zamanlı olarak Mehmetçiğiz için toprakla buluşturuyoruz, sloganımız ise Yeşil bir Türkiye için KYK’lılar el ele. Dikilen bu fidanlarımız gençlerimizin ahiretinde hem şefaatçisi hem de şahitleri olacağına inanıyoruz. Etkinliğimize araç desteği sunan Elazığ Belediyesi, Akçakiraz ve Yazıkonak Belediyelerimize de teşekkür ediyoruz.” Dedi.

elazığ kyk suphi döner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koruma altındaki su samuru görüntülendi
Koruma altındaki su samuru görüntülendi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi