Advert

Kültür Park'ta Konserler Devam Ediyor

Birbirinden güzel etkinliklerin icra edildiği Kültür Park Amfi Tiyatroda teravih namazı sonrası başlayıp gece 23.30’a kadar devam eden programlarla vatandaşlarımız manevi havası yoğun bir Ramazan ayı yaşamaya devam ediyor.

Kültür Park'ta Konserler Devam Ediyor
Kültür Park'ta Konserler Devam Ediyor

On bir ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için bir ay boyunca Kur’an-ı Kerim, semazen gösterileri, ilahi ve kaside dinletileriyle Kültür Park Amfi Tiyatro'da birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştiren Elazığ Belediyesi, şehrimizin güçlü ilahi sanatçılarının sahneleri öncesinde Fatih Çakar’ın sunup yönettiği Bil-Kazan yarışma programıyla da insanlara çeşitli hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

GÖNÜL DOSTLARI HAYRAN BIRAKTI

Ramazanın 11. günü sahne alan Gönül Dostları İlahi Grubu, alanı dolduran misafirler tarafından büyük hayranlıkla izlendi.  Kanal Fırat ekranlarından da canlı olarak yayınlanan geleneksel Ramazan Kültür ve Sanat Etkinliklerinde, 7 Haziran Çarşamba günü ise Grup El-aziz birbirinden güzel eserleriyle etkinlik alanında sahne alacak.  

TURGUT KIRGIN KONSERİ

21.45’te başlayıp gece 23.30’da sona eren Ramazan Etkinliklerinde, 8 Haziran Perşembe günü Elazığ ve Harput musikisinin güçlü sesi Turgut Kırgın izleyicilerle buluşacak. 

Elazığ Belediyesi'nden yapılan açıklamada Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayıp daha sonra Semazen gösterileri, ilahi ve kaside dinletileriyle devam eden Ramazan programlarına, 7'den 70'e bütün vatandaşlarımızın davetli olduğu belirtildi.

elazığ kültür park
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu
Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu
WhatsApp kullananlar dikkat!
WhatsApp kullananlar dikkat!