‘Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere’ projesi

Elazığ’da "Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere" Projesi kapsamında öğrenci ve ailelerine seminer verildi.

‘Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere’ projesi
‘Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere’ projesi  www.haberelazig.com

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulubü tarafından "Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere" Projesi başlatıldı. Medical Park Elazığ Hastanesi tarafından da desteklenen projenin ilk ayağında İsmet Paşa İlkokulunda bulunun kız çocukları ve ailelerine Psikolog Çağla Gül tarafından  kuşak çatışması konulu seminer verildi.

Projenin amacından bahseden Kulüp Başkanı İsmail Bayraktar,  “Amacımız çocuklarımızın daha bilinçli şekilde topluma kazandırılmasıdır. Anneleriyle yaşadıkları sıkıntıları, daha aza indirgemektir. Bu tür sıkıntıları ortadan kaldırmayı istiyoruz.  Bu projeyi Medical Park Elazığ Hastanesi ile birlikte veriyoruz. Biz daha önce kulüp olarak kızlara yönelik bir çok proje yaptık. Bunun çok olumlu geri dönüşlerini aldık.  Bu projede de inşallah olumlu bir geri dönüş alacağımızı düşünüyorum. Projenin devamı da gelecek.  En güzel şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum” dedi.

Proje kapsamında öğrenciler ve aileleri ile bir araya geldiklerini dile getiren Psikolog Çağla Gül, “Anneleri ve kız  çocukların arasındaki iletişim problemlerine değindik. Onlara kuşak çatışması noktasında yardım sağlamak istedik. Bu konuda annelere de bilinç kazandırmayı hedefliyoruz.  Bu projenin içerisinde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Aynı zamanda geleceğin annelerine dokunabilmenin  verdiği mutluluğu yaşıyorum. Projenin iyi yerlere gideceğinden hiç şüphem yok”diye bilgi verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
560 AK Partili başkan aday yapılmayacak
560 AK Partili başkan aday yapılmayacak
10 bin bekçi alınacak
10 bin bekçi alınacak