Advert

Kovancılar tiyatroya doydu

Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde sahnelenen iki tiyatro oyununa ilçe halkı yoğun katılım gösterdi.

Kovancılar tiyatroya doydu
Kovancılar tiyatroya doydu www.haberelazig.com

Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya’nın katkılarıyla sahnelenen “Pembe Aslında Siyahtır”, Hikaye-i Kaymakam” tiyatro oyunlarına Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya, kurum müdürleri ve ilçe halkı katıldı.

“Pembe Aslında Siyahtır” tiyatro oyunu izleyicilerin karşısında 3 kez sahnelendi. Oyunda uyuşturucuyla mücadele konusuna dikkat çekildi.

Tiyatro gösteri sonunda Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya tarafından tiyatro oyuncularına çeşitli hediyeler taktim ettiler.

Tiyatro gösterimleri sonunda açıklamalarda bulunan Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya, tiyatro oyuncularına ve tiyatroya katılan ilçe halkına teşekkür ederek “Bugün ilçemizde 2 tiyatro gösterimi yapıldı. Bizler her zaman bu tür organizasyonlara çok önem verdik bundan sonrada inşallah bu tür etkinliklerimiz devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN YEŞİLKAYA: “KOVANCILARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR”

escort izmir

Başkan Cihan Yeşilkaya: “Bizler için gençlerimiz çok önemlidir. “Pembe Aslında Siyahtır” tiyatro oyunda uyuşturucu illetinin ne kadar kötü bir illet olduğunu bir daha gördük. Tiyatro oyunumuzda uyuşturucu ile mücadelenin önemine dikkat çekildi. Bizler Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak her zaman bu tür organizasyonlarda hiçbir zaman geride durmadık. Her zaman en önde olamaya çalıştık. İnşallah bundan sonrada ilçe halkının faydasına olan çalışmalarda yine halkımızın yanında olacağız. Çünkü biz Kovancıları seviyoruz, ilçe halkımızı seviyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı tatili kaç gün oldu?
Ramazan Bayramı tatili kaç gün oldu?
Pompalı tüfekle eve saldırdılar
Pompalı tüfekle eve saldırdılar