Kaymakam Gündoğdu şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi

Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu, ilçedeki şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Kaymakam Gündoğdu  şehit  yakınları ve gazilerle bir araya geldi
Kaymakam Gündoğdu  şehit  yakınları ve gazilerle bir araya geldi www.haberelazig.com

Elazığ’ın Kovancılar ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu, ilçe protokolü ile birlikte şehit yakınları ve gazilerle öğretmenevinde düzenlenen programda bir araya geldi. Kaymakam Gündoğdu,  şehit yakınları ve gazilerle birebir ilgilendi. Programda şehitlere ve Afrin’deki  Mehmetçiğe dua edildi.

Bu ülkenin  kolay kazanılmadığını belirten Kaymakam Hasan Gündoğdu, “Bu seviyelere kolay gelinmedi. Çanakkale ve Balkanlardaki zaferlerimizi unutmadan gelecek nesillerimize ulaştıralım. Afrin’de ki kahraman askerlerimizin muzaffer olmalarını ve zaferle dönmelerini diliyorum. Tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.

Şehit yakınları ve gazilerle birlikte olmanın kendisini mutlu ettiğini dile getiren İlçe Belediye Başkanı Hacı Akpınar, “Biz bir gün değil her gün şehitlerimiz ve gazilerimize gurur duyuyoruz. Bu vatan kendiliğinden vatan olmadı.  Tarih boyunca  şehit ve gazilerimiz oldu. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz.  Dünyanın merkezinde bir yerdeyiz. Tüm şer güçlerin  sürekli gözü bizde. Bizans oyunları hiçbir zaman bitmedi ve bitmeyecektir. Ülkemiz güçlü oldukça bunların hepsi  hesabını ödeyecekler” diye konuştu.

kovancılar haber kovancılar haberleri Hasan Gündoğdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamyon devrildi, 12 hayvan telef oldu
Kamyon devrildi, 12 hayvan telef oldu
Tır, 7 aracı kullanılamaz hale getirdi
Tır, 7 aracı kullanılamaz hale getirdi