Karamollaoğlu Elazığ’a geliyor

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu yarın Elazığ’a geliyor.

Karamollaoğlu Elazığ’a geliyor
Karamollaoğlu Elazığ’a geliyor www.haberelazig.com

24 Haziran seçimleri kapsamında siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu yarın saat 17.00’da Elazığlılarla Ramada Otel’de buluşacak. Türkiye’de ilk olarak Saadet Partisi’nin uyguladığı e-miting ile Temel Karamollaoğlu, #TemelBaşkanaSoruyorum etiketiyle sosyal medya üzerinden sorulan soruları yanıtlayacak.

“BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Mustafa Kodat, Ramada Otel’de düzenleyecekleri e-mitinge Elazığlıları davet etti. Kodat, “Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun katılımlarıyla Elazığ’da e-miting programı gerçekleştireceğiz. Soru cevap şeklinde ve Türkiye’de ilk olan bu e-miting Saadet Partisi tarafından uygulanmaktadır. 22 Haziran Cuma günü saat 17.00’da Ramada Otel’de gerçekleştireceğimiz e-miting programına bütün hemşerilerimiz davetlidir.” dedi.

Başkan Mustafa Kodat, seçim sürecini de değerlendirdi. Kodat, tüm baskılara rağmen Saadet Partisi’nin seçimlerde galip çıkacağını söyledi.

“HER ŞEYE RAĞMEN SEÇİMİN GALİBİ SAADET PARTİSİ’DİR”

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Mustafa Kodat’ın açıklaması şöyle: “Bilindiği üzere 24 Haziran Pazar günü cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi yapılacaktır. Bu vesileyle bu seçimlerin ilimiz, ülkemiz için insanlık için ve bütün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yine bu seçimlerin herhangi bir şaibeye meydan verilmeyerek huzur içinde ve birlik beraberlik içinde kardeşlik ortamı içinde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Seçim sürecini iyisiyle kötüsüyle geride bırakıyoruz. Kararı bundan sonra seçmen verecektir. Seçim süreci eşit şartlarda olmamakla beraber seçmenin kararına saygılı olunmalıdır. Saadet Partisi olarak bizlere yapılan karalama politikalarına rağmen, iftiralara hakaretlere rağmen bu seçimin galibi olacağımızı ilan ediyoruz. Meclise girerek Türkiye’nin ufkunu açacağımızı buradan ifade ediyoruz.”

temel karamollaoğlu elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!