İYİ PARTİ’nin Elazığ zaferiyle yeni bir sayfa açılacak

İYİ PARTİ Milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.

İYİ PARTİ’nin Elazığ zaferiyle yeni bir sayfa açılacak
İYİ PARTİ’nin Elazığ zaferiyle yeni bir sayfa açılacak www.haberelazig.com

İYİ PARTİ Milletvekili adayı Yavuz TEMİZER’in gündeme dair açıklamaları şöyle:Hemşerilerimizin verdiği büyük destekle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sayılı gün çabuk geçer. 5 gün sonra iyi parti’nin elazığ zaferiyle yeni bir sayfa açılacak. Elazığın hakettiği bir hizmeti getireceğiz. Korku, baskı, yandaşlık dönemi bitecek. Huzur ve adalet gelecek elazığa.

Elazığın iradesini yok sayanlar kaybediyor. Komisyoncu vekiller kaybediyor. Başörtülüler çankayaya çıkmasın diye meclisten kaçan sayın ağar’ın oğlunu aday diye elazığa dayatanlar kaybediyor.

Kendileri de farkında bunun. İftiraları sonucu değiştirmiyor. İyi partiye verilen her oy iyi partiye gidiyor. Yalanla, iftirayla, tehditle durduramadılar. Elazığ bizi de biliyor, onları da biliyor.

Kaybedeceklerini anlayanlar şimdi de provakasyon denemelerine başladı. Dün akşamdan itibaren şu gördüğünüz paçavrayı bildirim diye dağıtıyorlar. Bizi deccallıkla, şeytana tapmakla suçluyorlar. Üç beş oy uğruna bu kadar alçalan, aklını ve vicdanını kaybetmiş bu nasipsizlere cevap vermeye değmez. Hepsiyle mahşer günü rabbilalemin huzurunda hesaplaşacağız.

Bu alçaklar, paçavralarını sanki mhp’liler yazmış gibi bir dil kullanmaya çalışmışlar. Akıllarınca mhp ile iyi parti’yi çatıştıracaklar. Çok açık ve net olarak söyleyeyim: bu paçavrayı hazırlayanların mhp ile ülkücülük ile ilgisi yoktur. Odaklar bir provakasyon peşindedir. Derin ve kirli güçler elazığ siyasetine müdahil olmaya çalışmaktadır. Türk milliyetçileri o karanlık ve kirli odakların kim olduğunu biliyor. O kirli odakların iyi partili ya da mhp li hiçbir ülkücüyü ağızlarına almaya hakları da hadleri de yoktur.

Biz o alçaklara kanıp ülküdaşlarımızla düşman olmayız. Ülkücüler, ülküdaşlarım bu alçaklara kanıp yavuz temizer’e düşman olmaz. Tehditle provakasyonla bize boyun eğdiremezler. Bu provakasyon denemesi ile ilgili olarak gerekli mercileri uyardık. Kesinlikle takipçisi olacağız. Son sözü ise elazığ’ın vicdanı söyleyecek.

Araya fetö iftarısını da eklemişler. Türk milliyetçilerinden fetöcü çıkmaz. Elazığ listelerinde fetöcü arayanlar hangi partinin listelerine bakacaklarını bilirler. Bir göz atarlarsa kolayca bulurlar.

Elazığ herşeyin farkında

İyi olacak iyi

antalya jigolo

Bir mısrayla bitireceğim: vuran ulan vurun, ben kolay ölmem.

elazığ iyi parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
560 AK Partili başkan aday yapılmayacak
560 AK Partili başkan aday yapılmayacak
10 bin bekçi alınacak
10 bin bekçi alınacak