İtfaiyeciler araç ve teçhizatları tanıttı

Elazığ'da itfaiye haftası nedeniyle açılan sergide, itfaiyecilerin kullandığı araç ve teçhizatlar tanıtıldı.

İtfaiyeciler araç ve teçhizatları tanıttı
İtfaiyeciler araç ve teçhizatları tanıttı www.haberelazig.com

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, İtfaiye Haftası nedeniyle yangın ve olaylara müdahale ederken kullanılan araç ve teçhizatları, öğretmenevi önünde sergi açarak tanıttı. Değişen ve gelişen teknolojiye uygun teçhizatın tanıtıldığı sergide, vatandaşların olası bir yangın anında yapması gereken doğru müdahale yöntemleri de uzman itfaiye erleri tarafından  vatandaşlara uygulamalı olarak aktarıldı. Bilinçlendirilme adına açılan sergiyi  Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da ziyaret etti.

İtfaiye personelinin her açıdan tam donanımlı yetişmesi gerektiğini belirten Başkan Yanılmaz, göreve geldikleri günden itibaren itfaiye birimi için gerekli tüm teknik donanımı dünya standartlarına uygun hale getirdiklerini kaydetti.

İtfaiye Müdürlüğü’ndeki bütün araç gereçlerin 2014 yılından sonra değiştirilerek yerine daha modern ve kalitelilerinin temin edildiğini anımsatan Başkan Yanılmaz, bilinçli bir itfaiye ekiplerinin olduğunu ve olay yerine çok kısa sürede ulaşıp en doğru müdahaleleri yaptıklarını aktardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’
‘Tunceli'yi bir çekim merkezi yapabiliriz’