İki ünlü isim Elazığ’a geliyor

İki ünlü isim kariyer günlerinde.

İki ünlü isim Elazığ’a geliyor
İki ünlü isim Elazığ’a geliyor www.haberelazig.com

Edebiyatçı – yazar hemşerimiz Naşide Gökbudak, ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu, "Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı" programları kapsamında Elazığ’a gelecek

Yazar Naşide Gökbudak, 19 Nisan Perşembe günü saat 12’de adını taşıyacak olan parkın açılışına katıldıktan sonra bir dizi programlara katılacak. 19 Nisan Perşembe günü Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda gerçekleşecek kürsübaşı etkinliğine de eşlik edecek olan Yazar Naşide Gökbudak ile Gönül Talu 20 Nisan Cuma günü ise 09.30’da Fırat Üniversitesi’nde düzenlenecek olan söyleşide gençlerle bir arada olacak. Yazar Gökbudak ile Talu daha sonra saat 14.30’da Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenecek konferansa katılarak kitaplarını imzalayacak.

Elazığ Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı kapsamında Edebiyatçı – Yazar Naşide Gökbudak ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu’nun ilimize geleceği belirtilerek, düzenlenecek programlara tüm hemşerilerimizin davetli olduğu ifade edildi.

naşide gürbudak elazığ kariyer günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!