Gurbetçiler oy kullanmaya devam ediyor

Elazığ Havalimanında bölge Elazığ başta olmak üzere bölge illerden gelen gurbetçilerin oy kullanması devam ediyor.

Gurbetçiler oy kullanmaya devam ediyor
Gurbetçiler oy kullanmaya devam ediyor www.haberelazig.com

Elazığ’da 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleriyle ilgili gurbetçi vatandaşlar oy kullanmaya devam ediyor.  Türkiye genelinde 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için sınır kapılarında kurulan sandıklarda oy kullanma işlemi devam ediyor. Elazığ, Tunceli, Bingöl ve Malatya başta olmak üzere bölge illerden gelen yurt dışında yaşayan ve seçmen kütüğüne kayıtlı olan vatandaşlar, oylarını kullanmak için Elazığ Havalimanına geliyor. 24 Haziran’a kadar devam edecek oy kullanma işlemi edeniyle görevliler, 24 saat aralıksız sandık başında bulunuyor.

Tunceli'den oy kullanmaya gelen vatandaşlardan Eren Demir, “24 Haziran seçimlerinde oyumuzu kullandık. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği adayları için ülkeye en hayırlı olacak kişi ve en iyi olana oyumuzu verdik” dedi.

Malatya'dan Elazığ’a gelip havalimanında oylarını kullandıklarını ifade eden Asım Gültekin, “Türkiye için hayırlı uğurlu olsun. Hangisi iyiyse o gelsin barış ve özgürlüğün gelmesini istiyoruz. Başka bir şey istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

buca bayan escort
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!