Gönül Elçileri İyilik İçin Yarışıyor

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Gönül Elçileri projesi ile dezavantajlı gruplara destek faaliyetleri yürüten Bayan Zorluoğlu ve Gönül Elçileri, Ramada Otel’de yapılan programda Gazi Huzurevinde kalan yaşlıları konuk etti.

Gönül Elçileri İyilik İçin Yarışıyor
Gönül Elçileri İyilik İçin Yarışıyor
 
Kendisi de Gönül Elçisi olan Ramada Otel Sahibi Pelin Demirtaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona çok sayıda Huzurevi sakini ve Gönül Elçisi katıldı.
 
Ramada Otel Sahibi Pelin Demirtaş, kısa bir değerlendirmede bulunarak “Yaşlılarımızı burada ağırlıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu tür etkinliklerde yer almak toplumsal bir sorumluluğu yerine getirmektir.” dedi. 
 
Gönül Elçileri ile hoş vakit geçiren Huzurevi sakinleri, canlı müzik ve doğum günü kutlamaları ile güzel bir gün geçirdi.
 
Akabinde bir grup Gönül Elçisi ile Sevcan Zorluoğlu, Elazığ Şizofreni Derneğini de ziyaret etti. 
 
Dernek Başkanı Çiçek Tutuş ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Sevcan Zorluoğlu, sosyal sorumluluk projelerinin sonuca başarılı bir şekilde ulaşması için birlikte hareket etmenin önemli olduğunu vurgulayarak Gönül Elçileri’ne bu birliktelikte kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. 
 
Ziyaret sonrası Sevcan Zorluoğlu ve ekibi aile ziyaretlerine geçti. Ayşe Topal isimli 83 yaşındaki vatandaşı evinde ziyaret ederek bir süre sohbet eden İyilik Elçileri, Ayşe Topal ve ailesinin sorunlarını dinleyerek gerekli çalışmaları başlattılar. 
Elazığ elazığ haber Elazığ valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı