Fırat Üniversitesi'nde Sertifika Verildi

Fırat Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından açılan “Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifika Programı”na katılarak eğitimlerini tamamlayan 118 kişiye sertifikaları verildi.

Fırat Üniversitesi'nde Sertifika Verildi
Fırat Üniversitesi'nde Sertifika Verildi

İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Bahaeddin Ögel Konferans Salonunda yapılan sertifika töreni programına, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul, TÖMER Müdürü Yrd. Doç. Dr. Süleyman Kaan Yalçın, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği, Türkçe Eğitimi, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Dilbilim ve Sınıf Öğretmenliği bölümlerinin lisans ve lisansüstü programlarında eğitimlerine devam eden, mezun olan ve bu alanlarda görev yapan öğretmenlerin sertifika aldığı eğitim programında, kursiyerlere 60 saat teorik ve 20 saat uygulamalı eğitim verildi.

Eğitim programını başarıyla tamamlayan kursiyerlere, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ile İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul tarafından sertifikaları verildi.

evi olan escort
fırat üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!