Fırat Üniversitesi Uluslararası Sempozyum Düzenleyecek

Fırat Üniversitesi ve Moulay Ismail Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği “2. Uluslararası Uygulamalı Matematik ve Mühendislik Bilimi Sempozyumu” 20-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

Fırat Üniversitesi Uluslararası Sempozyum Düzenleyecek
Fırat Üniversitesi Uluslararası Sempozyum Düzenleyecek

1991 yılında “1.Türk Dünyası Matematik Sempozyumu”, 2003 yılında “1. Geometri Sempozyumu”, 2016 yılında “Uluslararası Matematik ve Matematik Eğitimi Sempozyumu” ve 2011-2013 yılları arasında “1,2,3. Öğrenci Çalıştay”ını düzenleyen Fırat Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü, 2017 Mayıs ayında bir büyük sempozyuma daha hazırlanıyor.

20-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi ve Moulay Ismail Üniversitesinin iş birliği ile düzenlenecek olan sempozyumda, Matematik ve Mühendislik alanındaki son yıllarda yapılan yenilikler ve gelişmeler tartışılacak.

Fırat Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyesi ve Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Hasan Bulut, İstanbul da 20-22 Mayıs’ta yapılacak olan İkinci Uluslararası Uygulamalı Matematik ve Mühendislik Bilimi Sempozyumuna yurt dışından ve yurtiçinden alanında uzman bilim adamlarının katılacağını belirterek, “Bu sempozyumda ABD, İtalya, Portekiz, İspanya, Romanya, Güney Amerika, Kuveyt, Almanya, İngiltere, Fransa, Fas, Kamerun, Mısır, Pakistan, İran, Çin, Tunus, Hindistan, Azerbeycan ve diğer ülkelerden birçok yabancı bilim adamları bildiriler sunacak. Sempozyumda sunulan bildiri ve posterler çoğu Uluslararası (SCI) Dergisinde yayınlanacak” diye konuştu. 

Elazığ Fırat Üniversitesi Elazığ Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!