Advert

Esnafların sorunları meclise taşınacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Meclisin açılmasıyla birlikte esnafların sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisine taşıyacağını söyledi.

Esnafların sorunları meclise taşınacak
Esnafların sorunları meclise taşınacak www.haberelazig.com

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının konukları Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ oldu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu ve Oda yönetimi tarafından karşılandı.

 Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, ziyaret dolayısıyla CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’a teşekkür ederek “Milletvekilimize odamız hakkında bilgiler vereceğiz ve esnaflarımızın sorunları hakkında bilgiler aktaracağız. Ben misafirlerimize odamıza yaptığı ziyaretten dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılmasıyla birlikte esnafların yaşadığı sorunlarını Meclise taşıyacağını söyleyerek “Seçim çalışmaları kapsamında mahallerimizi ve vatandaşlarımızı gezerken sivil toplum kuruluşlarımızı da  geziyoruz ve kendilerinin sorunları hakkında bilgi alış verişinde bulunuyoruz. Esnaflarımızın mesleki sorunları ve sektörel sorunları konuşuyoruz. Bu seçim döneminde yaklaşık 3 aydır sokaklarda geziyoruz. Hemen hemen tüm sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Her yerde sorunlarla karşılaşıyoruz. Sorunların notlarını alıyoruz. Elimizden  geldiği kadar meclis kürsüsünde dile getireceğiz. Gerekli bakanlıklarla yazışmalar yapacağız. Elazığ sorunlar yaşayan memleket haline dönmüş. Tek meslek guruplarında değil mahalleri gezdiğimizde işsizlik, ilçelerimize gezdiğimizde tarımdan kaynaklanan sorunlar var. Vatandaşlarımızın beklentileri var. Bizlerde ilin milletvekili olarak sorunları Ankara’da dillendirerek ilgili bakanlıklara yazışmalar yaparak sorunların çözümü konusunda katkı sağlayacağız. Artık seçim sonuna geliyoruz. Belediyeciliği sadece kaldırımların temizliği yapılması, yolların asfalt yapılması olarak algılanıyor. Belediye başkanının görevi 24 saat insanın yaşamı ve beklentilerini kaygılarını endişelerini paylaşarak onlara çözüm olmaktır” dedi.

kuaförler odası nizamettin türkoğlu gürsel erol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pompalı tüfekle eve saldırdılar
Pompalı tüfekle eve saldırdılar
Polislere ateş açılan silahlı kavgada çok sayıda gözaltı
Polislere ateş açılan silahlı kavgada çok sayıda gözaltı