ELFED Şehit Ailelerini İstanbul’da Ağırlayacak

Elazığ Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Vali Zorluoğlu’nu ziyaret ederek İstanbul’da gerçekleştirecekleri “Şehit Aileleri Moral Gecesi” programı hakkında bilgi verdiler.

ELFED Şehit Ailelerini İstanbul’da Ağırlayacak
ELFED Şehit Ailelerini İstanbul’da Ağırlayacak
İstanbul Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) tarafından yürütülen “Yalnız Değilsiniz Biz de Varız” Projesi kapsamında düzenlenen  “Şehit Aileleri Moral Gecesi” programı 27 Nisan Perşembe günü İstanbul Akgün Otel’de gerçekleştirilecek. 
ELFED Yönetim Kurulu Başkanı Faik İçmeli gerçekleştirecekleri program ile Elazığ’dan 41 şehit ailesi ve 100 şehit yakınını 4 gün boyunca İstanbul’da ağırlayacaklarını, tarihi ve turistik yerleri gezdireceklerini belirterek şehit ailelerine bu vatanın çok şey borçlu olduğunu kaydetti.
Şehit ailelerine ve yakınlarına vefa borcunun bir gereği olarak  “Yalnız Değilsiniz Biz de Varız” Projesi kapsamında düzenlenen ve İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Şehit Aileleri Moral Gecesi” programını oldukça önemli ve anlamlı bulduğunu ifade eden Vali Zorluoğlu ise şehit yakınlarının ve onların emanetleri olan ailelerinin her türlü güzelliği hak ettiklerini, yapılan bu proje ile ailelerin İstanbul’da ELFED tarafından dört gün boyunca ağırlanacağını, İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini görme imkânları olacağını kaydetti. Vali Zorluoğlu, İstanbul Elazığ Dernekler Federasyonu’nun sürekli olarak Elazığ ile ilgili önemli projeler gerçekleştirdiğine değinerek, Başkan Faik İçmeli ve federasyon yetkililerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Elazığ Şehit haberleri elazığ son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var