Elazığspor’un elektrik sıkıntısı devam ediyor

Elazığspor’da, salı günü borç ödenmemesinden dolayı yaşanan elektrik kesintisi sıkıntısı devam ediyor..

Elazığspor’un elektrik sıkıntısı devam ediyor
Elazığspor’un elektrik sıkıntısı devam ediyor

Elazığspor’da, salı günü borç ödenmemesinden dolayı yaşanan elektrik kesintisi sıkıntısı devam ediyor.
TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor’da elektrik problemi çözüme kavuşturulamıyor. Salı günü borcu ödenmediği gerekçesiyle kesilen elektriklerin, aradan geçen süre zarfında yapılan girişimlere rağmen yetkililer tarafından açılmadığı bildirildi.
Elazığspor Genel Koordinatörü Veysi Şimşek, “Elektriklerimiz üç gündür kesik. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilimiz Ömer Serdar ve Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ın, firma yetkilileri ile yaptıkları görüşmelere rağmen henüz daha elektrikler gelmedi. Bu kesintinin Çaykur Rizespor maçı öncesi olmasını manidar buluyoruz biz. Bildiğiniz gibi firma Çaykur Rizespor’un sponsoru. Maç sonrası milli karşılaşmalar nedeniyle liglere ara verilecek. Bu arada böyle bir hadise yaşansa çözüm için en azından fırsatımız olurdu” dedi.
Eskiye dayalı borçlardan ötürü meblağın 700 bin TL’yi bulduğunu aktaran Şimşek, “Takımımızın zor günler geçirdiği bir dönemde bu meblağı ödememiz imkansız. Biz iyi niyetli olarak taksitlendirerek borcu kapatmayı talep ediyoruz. Firma ise 420 bin TL peşin, geri kalan kısmı taksitlendirmeyi teklif ediyor. Biz firmadan diğer takımlara oldukları gibi defalarca sponsor olmasını istedik ama bizleri oyaladılar. Bu kesinti hadisesi futbolcularımızı ve teknik heyetimizi ziyadesiyle rahatsız etti” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç sahipleri dikkat! Yeni düzenleme kabul edildi
Araç sahipleri dikkat! Yeni düzenleme kabul edildi
Bu tilkiler her gün lokantada
Bu tilkiler her gün lokantada