Elazığspor taraftar grubu milletvekili Metin Bulut’u bağrına bastı

Yol yemez taraftar grubu lideri Erdal Çiçek:“Elazığspor’un gerçek taraftarı burada biz birilerinin taşeron grubu değiliz” dedi.

Elazığspor taraftar grubu milletvekili Metin Bulut’u bağrına bastı
Elazığspor taraftar grubu milletvekili Metin Bulut’u bağrına bastı www.haberelazig.com

“METİN BULUT BİZLERE HER ZAMAN DESTEK OLDU”

Milletvekili Bulut:“Bİnlerce kişiye dava açtığım yalan. Sadece Ağır hakaret içeren 18 Kişiden şikayetçi oldum. Bugünün hatrına davalarımı geri çekiyorum”

Bordo beyazlı taraftarların yoğun ilgi ve alakasıyla Gazi Caddesinde konfetiler, maytaplar ve davul zurna eşliğinde karşılanan Milletvekili Metin Bulut, Milletvekili adayı Şahin Şerifoğlu ve Elazığspor taraftarları ile kolkola halay çekti. 

Yoğun bir ilgi tezahüraratlar eşliğinde yol yemez taraftar derneğini ziyaret eden Milletvekili Bulut ve Milletvekili adayı Şahin Şerifoğulları burada taraftarlarla sohbet etti.

ERDAL ÇİÇEK:“METİN BULUT ÜZERİNDE OYUNLAR OYNANIYOR”

Ziyarette ilk olarak konuşan Elazığspor Yol yemez taraftar grubu lideri Erdal Çiçek bu anlamlı gecede kendilerini yalnız bırakmayan Elazığ Milletvekili metin Bulut’a teşekkür ederek şöyle konuştu:

Yaklaşık bir buçuk, iki yıllık bir süredir Milletvekilimiz Metin Bulut’un üzerinde bir takım oyunlar oynanıyor. Bazı Yalanlar ve bazı gerçeği yansıtmayan durumlar var. Sayın Milletvekilimiz bizim de, Elazığspor taraftarının da her zaman yanında oldu.

MİLLETVEKİLİ BULUT’UN İLGİ VE ALAKASINI GÖRDÜK

Geçen yıl Eskişehirspor deplasmanı başta olmak üzere bir çok maçta kendisi bizim yanımızda oldu. Bugün burada sadece bir taraftar grubu adına konuşuyor olsam da, o gün orada dört taraftar grubumuza birden kendisi yardımcı oldu. Yine Ankarayı kendisini ziyaret ettiğimizde de kendisinin yakın ilgi ve alakasını gördük. Bazı deplasmanlarda kendisini rahatsız ettik yardım talep ettik bizleri kırmadı bizlere yardımcı oldu.

ELAZIĞSPOR SİYASİ OYUNLARDAN UZAK TUTULMALI

Bu siyasi oyunlardan tüm spor kamuoyunun uzak durmasını istiyorum. Elazığspor’un gerçek sahibi bazı taşeron gruplar değildir. Elazığspor Elazığ’ın takımıdır. Bizim de geçmişimiz belli çocukluğumuzdan belli bu takımın içerisindeyiz.

Taraftar grup lideri Erdal Çiçek’in ardından bir konuşma yapan Ak Parti Elazığ Milletvekili adayı Şahin Şerifoğulları ise bizleri bugün Elazığspor atkısı ve bayrağı altında karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum diyerek şöyle konuştu:

ŞERİFOĞULLARI:“KONU ELAZIĞSPOR OLUNCA KAYITSIZ KALAMAYIZ”

Konu spor olunca konu Elazığspor olunca tabii ki bizlerin de kayıtsız kalma şartı yok. Ben şahsen hem amatörce futbol oynayan biri hem de amatör Spor kulüpleri nde başkanlık yapmış biri olarak Elazığ’ın sporuna ve Elazığspora hizmet etmek için mücadele ettik. Bundan sonraki süreçte de bu mücadelemiz devam edecek. Elazığspor bizim de bizlerin bir değeri. Milletvekillerimizin Elazığspor’un sorunlarının çözümü konusunda yakından ilgi ve alakalı olduğuna bizler şahidiz.

Ben amatör Spor kulüpleri federasyonu başkanı olarak sayın milletvekillerinin yanına ne zaman gittiysem tesisleşme konusunda bizlere her zaman destek verdiler. Bizlerin elinden tutup bizleri bakanlığa götürdüler. Projelerimizin geçmesi konusunda bize bir bir yardımcı oldular. Eğer Elazığ’ın sporu ve Elazığspor kalkınacaksa bu Metin Bulut ile olacak bu Şahin Şerifoğulları ile olacaktır.

DERSİMPOR’A NE YAPMIŞLAR?

Elazığsporumuzun üzerinden siyaset yapmaya çalışanlara kesinlikle inanmayacaksınız. Bu tür söylemleri yapanların geçmişine bakacaksınız. Çok Elazığ sevdalısı çok Dersimspor sevdalısı insanlar, bunların geçmişine bakacaksın, bunların Dersimspor’a geçmişte yaptıklarına bakacaksınız. Bir de Metin Bulut’un Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ’ın sporuna neler yaptığına bakacaksınız.

ŞERİFOĞULLARI:“MİLLETVEKİLİMİZ METİN BULUT AKSA GENEL MÜDÜRÜNÜ ARADI”

Geçtiğimiz günlerde Elazığspor’un yeni bir yönetimi oluştu ve bize geldiler. Sorunlarını bize iletip yardımcı olmamızı istediler. Bizlerde hemen Metin abimle beraber bir araya geldik Aksa Genel Müdürünü aradık. Tesislerin elektriğinin açılması ile ilgili, Genel Müdürle görüş alışverişinde bulundu ve Aksa Genel Müdüründen de borcun yapılandırması ile ilgili söz aldık.

ELAZIĞSPOR’UN SORUNLARINA KAYITSIZ KALAMAYIZ

Bizlerin Elazığspor’un sorunlarına sorunsuz kalma şansımız yok. Allah hepinizden razı olsun bizleri böyle coşkulu karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

MİLLETVEKİLİ BULUT: “ELAZIĞSPOR TARAFTARLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Milletvekili adayı Şahin Şerifoğulları’nın ardından konuşan Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise bu güzel ortamda kendini aradıkları için taraftar grup lideri Erdal çiçek ve taraftarlara teşekkür etti.

Milletvekili Bulut sözlerini şöyle sürdürdü:Bugüne kadar konuşma gerekliliği duymadım, Şundan dolayı duymadım. Ben Elazığlılığımı ve Elazığsporluğumu hiç kimseyle tartışmadım. Ama ne zaman ki gördüm bu iş siyasi malzeme yapılmaya başlandı, Başka bir ilden milletvekili olanlar bizden daha çok Elazığ ve Elazığspor o sözde sahiplenmeye başlayınca o zaman dedim ki benim de Elazığspor taraftarlarımıza bir açıklama yapma borcum var.

MİLLETVEKİLİ BULUT: “BİZE BİR İFTİRA ATILDI”

Sevgili Elazığlılar ve sevgili Elazığspor taraftarlar. Bize yakın bir zamanda bir iftira atıldı. Bir milletvekilinin Elazığspor’un kapatılmasını söylendiği ifade edildi. O dönemde ilin valisi o toplantıdaydı, ilin milletvekilleri bu toplantıdaydı, İlin il başkanı o toplantıdaydı ve hepsi çıkıp açıkladı zinhar böyle bir şey yok. Bir Elazığlı milletvekilinin Elazığspor kapatılsın demesi mümkün mü acaba.

MİLLETVEKİLİ BULUT: “ELAZIĞSPOR EN ÖNEMLİ MARKAMIZ”

Elazığspor bizim en önemli markalarımız dan bir tanesi, Elazığspor ne kadar güçlü olursa Elazığ’da o kadar güçlü olur. Elazığspor bize ne zaman ihtiyaç duyduysa biz orada olduk. Zaten buna inanmasaydık Elazığspor’un geleceğinin konuşulduğu bu toplantıya katılırmıydık.

ART NİYETLİ İNSANLAR TWEET ATTILAR!

Ogün amacımız Elazığspor’un sorunları konuşmaktı ama art niyetli insanlar Bir twit attılar, bizim Elazığspor’un kapatılması ile ilgili bir niyetimiz olduğunu söylediler. Asla ve asla bunlara inanmayın. Bir insanın kendisinin beyanı esas alınır, siz bugüne kadar Metin Bulut’un ağzından sosyal medyada veya televizyonda böyle bir şey duydunuz mu? Öyle bir şeye şahit oldunuz mu?

BİNLERCE İNSANA DAVA AÇTIĞIM YALAN!

Bunun ardından iftiralara devam ettiler benim binlerce insana dava açtığımı iddia ettiler. Buda yalan. O gün sosyal medya üzerinden çok ağır hakaretlere maruz kaldık. Hepimizin annesi hepimizin bacısı hepimizin namusu var. Emin olun o hakaretler size yapılsaydı, sizde benim vermiş olduğum tepkiyi gösterirdiniz. O gün binlerce insanla alakalı değil sadece 18 kişiyle ilgili bir dava sürecim oldu. Bizlerde insanız bizlerde bir nefis taşıyoruz. 18 kişiden üçü özür diledi, ben de gidin Elazığspora temsili de olsa 1 TL bağış yapın, ben davamdan vaz geçeceğim dedim. Davamdan vazgeçtim. Şu anda açmış olduğumuz dava sayısı toplamda 15 kişi. Ben buradaki gençlerin hatrına bu taraftarların hatrına onları da burada geri çekiyorum. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum

metin bulut ak parti elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!