Elazığspor - Eskişehirspor Maç Biletleri Satışa Çıktı

Elazığspor’umuz, TFF 1.ligin 21.haftasında kendi sahasında Eskişehirspor ile karşılaşacak.

Elazığspor - Eskişehirspor Maç Biletleri Satışa Çıktı
Elazığspor - Eskişehirspor Maç Biletleri Satışa Çıktı

19 Şubat Pazar günü saat 16:00’da Elazığ Atatürk Stadyumunda oynanacak olan karşılaşmanın biletleri bugün satışa sunuldu.

Elazığspor – Eskişehirspor maçı bilet fiyatları şöyle;

VIP Tribün: 20 TL

Kapalı Tribün:10 TL

Maraton Tribün:5 TL

Kale Arkası:3 TL

Misafir Tribün:3 TL

PASSOLİG Kart satış işlemleri ve biletleme işlemleri maç gününe kadar 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bulunan bilet gişesinden yapılacaktır.

Ayrıca maç günü Atatürk Stadyumu ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bulunan bilet gişeleri aktif olup, böylelikle taraftarlarımız her iki gişeden biletleme işlemlerini yapabileceklerdir.

 

Müsabaka İle İlgili Bilgiler

Bilet Satış Logo Kısıtı

  • Ev Sahibi takım biletleri Eskişehirspor logolu kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlar ile satın alınabilir. Eskişehirspor logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet alabilirler.

 

Bilet Kombine Transfer Kısıtı

  • Kombine ve bilet transfer logo kısıtları bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

 

Özel Bilgiler

ELAZIĞSPOR Kulübünün, 21.01.2017 tarihinde oynanan ELAZIĞSPOR – MANİSASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı, FDT’nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON D,B bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

  Genel Bilgiler

  • Kişi başı 5 bilet sınırı vardır.
  • 7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur.
  • Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arası, hafta sonu 09:00 – 18:00, maç günü karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadardır.
  • Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.
  • Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinde 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir.
  • Biletlerinizi passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de alabilirsiniz.
  • Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili tribüne ait bilet yükletmesini stadyum gişesinden yaptırabilirsiniz.

Maç biletinizi sadece PASSOLİG kart ile satın alabilirsiniz. PASSOLİG karta başvurmak için tıklayınız.

Bilet alabilmek için;

PASSOLİG kredi kartı sahibiyseniz, kredi kartı limitinizin yeterli olması, PASSOLİG banka kartı ya da PASSOLİG cüzdan ön ödemeli kart sahibiyseniz, kartınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.

Kartınıza nakit dolum yapabileceğiniz gibi dilerseniz başka banka kartlarından da bakiye yükleyebilirsiniz. Nakit dolum kanalları için tıklayınız.

Başka banka kartı ile yükleme yapmak için tıklayınız.

Ayrıca para yükleme işleminizi PTT Şubeleri, N’Kolay İş Yerleri veya N’Kolay İşlem Merkezlerinden yapabilirsiniz.

Elazığspor elazığspor maç bilet fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi başarı! Rekor geldi
Tarihi başarı! Rekor geldi
Herkesi sevindirecek haber: Artık ücretsiz olacak
Herkesi sevindirecek haber: Artık ücretsiz olacak