Elazığ’da karne heyacanı

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da öğrenciler 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karnelerini aldı..

Elazığ’da karne heyacanı
Elazığ’da karne heyacanı

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da öğrenciler 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karnelerini aldı.
2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından Elazığ’da da öğrenciler karne sevinci yaşadı. 8 bin 700 öğretmenin görev yaptığı Elazığ’da 125 bin öğrenci sabah erken saatlerde okullarına giderek karnelerini aldı. Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler sevinirken, karnesinde zayıfı olanlar ise üzüntü yaşadı. İki hafta sürecek tatil, 5 Şubat Pazartesi günü ilk ders zilinin çalması ile sona erecek.
Okulun tatil olmasına üzüldüğünü belirten Zeynep Yılmaz, "Okulu çok seviyorum. Tatilde kitap okuyacağım ve gezeceğim" dedi.
Tatilde kitap okuyacağını aktaran Mehmet Şükrü Çitil ise, "Tatili ders çalışıp konu tekrarı yaparak değerlendireceğim. Tatil olmasına çok sevindim. Okuldan dolayı erken uyandığım için çok yoruldum" ifadelerini kullandı.
Okulu çok sevdiğini vurgulayan Elifnur Erzurumluoğlu, "Tatilde test çözüp, konu tekrarı yapacağım. Okulların kapanmasına üzüldüm" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Benzin ve motorine zam!
Benzin ve motorine zam!