Elazığ’da inşaat, mobilya ve dekorasyon fuarı

Elazığ’da İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın 2’incisi düzenlendi.

Elazığ’da  inşaat, mobilya ve dekorasyon fuarı
Elazığ’da  inşaat, mobilya ve dekorasyon fuarı  www.haberelazig.com

Elazığ Valiliği, Belediyesi, Ticaret Sanayi Odası, Organize Sanayi Bölgesi işbirliğinde İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarının 2'incisi  açıldı. 4 gün açık kalacak olan fuarda Elazığ ve bölge genelinden 110 firma stant açtı. 

Bu tür fuarlara  İstanbul, İzmir , Bursa gibi ticaret ve sanayi illerinde  sık rastlandığını belirten Vali Vekili Mustafa Gül, Elazığ ölçekli bir ilde bu fuarı ikinci defa düzenlemenin kolay olmadığını söyledi.

 uarın ikincisini düzenlediklerini aktaran Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise , “Geçen yıl birincisini açmıştık. Hem ilimizden hem de bölgemizden çok yakın  bir ilgi görmüştü. Bu yılda ikincisini yaparak bölgenin tüm, inşaat, mobilya ve dekorasyon sektörünü  bir araya getirdik. İlgi ve yoğunluk çok fazla. Hem firmaların hem de sektörlerin yakın ilgisi var. İlimizin adım adım bir fuar merkezi olma yolunda ilerliyor. Milli hasılayı, ihracatı, üretimi ve imalatı artırarak şehrimizi bölgenin merkezi olma yolunda ilerletiyoruz. Bu fuarlarda bu noktada bize çok büyük yardımcı ve destek olacak” diye konuştu.

Açılışa, Vali Vekili Mustafa Gül, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, siyasiler, STK temsilcileri, oda başkanları, kurum müdürler ve çok sayıda vatandaş katıldı.           

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var