Elazığ’da 24 yere fuhuş işlemi yapıldı

Elazığ polisinin yıl başından bugüne kadar yaptığı çalışmada 1’er otel ve pansiyon ile 22 ikamete fuhuşla ilgili yasal işlem yapıldığı bildirildi..

Elazığ’da 24 yere fuhuş işlemi yapıldı
Elazığ’da 24 yere fuhuş işlemi yapıldı

Elazığ polisinin yıl başından bugüne kadar yaptığı çalışmada 1’er otel ve pansiyon ile 22 ikamete fuhuşla ilgili yasal işlem yapıldığı bildirildi.
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada,"Ahlak Büro Amirliğince il merkezinde 1 Ocak 2017 ile 22.09.2017 tarihleri arasında yapılan çalışmalarda, 1 otel, 1 Pansiyon, 22 ikamette fuhuş yapıldığı tespit edilmiş, para karşılığı fuhuş yapan toplam 52 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılmıştır. Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Zühveri Hastalıklarla ve Fuhuşla Mücadele Komisyonunca verilen Karar neticesinde iş yerleri ve ikametlerin 30 ve 90 gün süreler aralığında kapatılmaları ve fuhuş yapan şahıslara bin 500 TL idari para cezaları verilmeleri sağlanmıştır. Ayrıca yine fuhuş yapıldığı tespit edilen 3 ikamet ve 8 şahıs hakkında ise gerekli idari yaptırım uygulanmak üzere komisyon kararı beklenmektedir. Ahlak Büro Amirliğince ilimiz genelinde fuhuş ve fuhuşla mücadele kapsamında çalışmalar yapılmakta, fuhuş yaptırdığı ve fuhuş yaptığı tespit edilen şahıslar hakkında adli ve idari işlemler yapılmakta, ayrıca fuhuş yaptığı tespit edilen kişiler hakkında gerekli adli ve idari işlemler yapılmaktadır"denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var